Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Condyloma, valakinek ismerős?

Condyloma, valakinek ismerős?

Figyelt kérdés

Nekem a húgycsőnyílásomon van egy bőrdarabka, elég nagy, kilóg, igaz, szerencsére nem fáj. Valami ecsetelőt írt fel a doki, a neve : Condyline

és levették a szifiliszt és a HIV-et is, vért vettek tőlem, miért volt erre szükség?


2014. máj. 30. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a condyloma nemi úton terjedő szemölcs tulajdon képpen, ha ilyet valaki elkap az azt jelenti h senem védezik senem választja túl jol meg a sexuális partnereit, gondolom ezért volt szükséges levenni a többi tesztet "biztonság kedveért". Nagyon fontos h amig condylomad van vedekezz ovszerrel mert elég ciki ha elkapja egy csaj, foleg h a condylomat okozo virus (HPV) neked csak szemölcsöt, de a csajoknak méhnyakrákot okozhat. Es orál sex is max gumival mert szájban is ugyan úgy terjed. Esetleg ha nem ciki szolj a lanynak akitol elkaphattad h nezesse meg magát ez sajat erdeke. Amugy nyugi minden rendben lesz, sajnos elég gyakori ez a betegség manapság.
2014. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használd az ecsetelőt,de készülj fel,hogy fog ám fájni! Nekem is volt ilyen jellegű problémám,valamennyire használt az ecsetelő,de két üveg elhasználása után meguntam,hogy állandóan fájt mindenem így abba hagytam,és utána igazából nekem magától elmúltak a szemölcsök. Amikor nálam megállapították ezt a betegséget tőlem is vettek vért,és ugyan ezekre a betegségekre letesztelték. Amikor a doki mondta miért vesznek vért én is nagyon megijedtem,de megnyugtatott,hogy aki ilyen jellegű problémával fordul hozzájuk mindenkitől vesznek vért,és tesztelik.
2014. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!