Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Zuhanyzásnál hátra akartam...

Zuhanyzásnál hátra akartam húzni a fitymámat, tisztálkodási célokból és égő fájdalomra lettem figyelmes, abba kellett hagynom a műveletet. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, eddig nem volt semmi féle fitymaszűkületi problémám.

Ha merev állapotba került, akkor sem éreztem fájdalmat soha. Rendszeresek voltak a reggeli erekciók is.

Kicsit tartok tőle, hogy ha most zuhanyzásnál ennyire fájt, akkor álmomban esetleg öntudatlan állapotban mi történhet reggelig.


Most volt az első eset, hogy ilyen fájdalom lépett fel. Mire számítsak? Hogyan kezeljem?


2014. jún. 1. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a fitymafék picit bereped, nagyon élesen fáj, de gyógyul.
2014. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg fertőzés? Nem látsz rajta valamit?
2014. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem láttam rajta semmit.

A tisztálkodást illetően sem történt semmi változás, csupán annyi, hogy a reggel megmostam tusfürdővel a fitymát alaposabban. Lehet ezt nem kellett volna?

2014. jún. 1. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!