Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék utáni első...

Rövid fitymafék utáni első napom, szerintetek ez így normális?

Figyelt kérdés
Langyos vízben lassan húztam hátra először a bőrt és hát most láttam először az eredményt és eléggé rossz kedvem lett. Nagy lila véres seb az egész makkom alján a varratoknál, + ami a legjobban aggaszt az egy kemény, gyufafej nagyságú csomó a fitymámon (gondolom ahol csatlakozott a fék), az mi lehet? ugye az el fog onnan múlni? Nagyon esztétikátlan így ez az egész...
2014. jún. 6. 12:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Jajj rosszul írtam ki a kérédst, tehát rövid fitymafék MŰTÉT utáni első napom
2014. jún. 6. 12:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó pár hétig ne nézegesd bírálólag. Majd ha kiszedik a varratot, elmúlik a duzzanat, és vérömleny ...

Hidd el szép lesz!

2014. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az a csomós göbös valami aggaszt, ha hátrahúzom a fitymám és ahogy így kifordul kb fél centire kilóg ilyen feketés bumszli... Nagyon remélem hogy ez nem marad így...
2014. jún. 6. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis milyen legyen közvetlen műtét után ? Majd már 2 hét után is teljesen másként néz ki .
2014. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyanom műtét után, de 2 hétre rá elmúlt, nem kell aggódnod. inkább azt kéne elárulnod hogy milyen varratokat kaptál... ugyanis én ilyen átlátszó varratokat kaptam, de még mindig benne vannak, pedig már lassan 1 hónapja hogy műtöttek
2014. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyen sárga színű azthiszem, nem átlátszó... az orvos azt mondta néhány nap múlva magától ki kéne peregniük. Kösz hogy megnyugtattál, nagyon idegesített ott az a csomós bőr...
2014. jún. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!