Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves fiú vagyok kb 4 éve...

17 éves fiú vagyok kb 4 éve borotvalom a nemiszervem szőrzetet, hetente 2 x leborotválom és nagyon gyorsan visszanő 3 nap alatt nagyjából 2 cm nő Mit csináljak hogy lassabban nőjön és ritkább legyen? 17f

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz vele csinálni. Esetleg gyantáztathatod, akkor sokkal több ideig marad szőrtelen. Nekem amúgy jobban tetszik ha csak fazonra van nyirva és nem teljesen csupasz.
2014. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 nap alatt 2 centi? Kamu.
2014. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom
2014. jún. 13. 23:12
 4/6 anonim ***** válasza:

eleve nem borotváld le csupaszra,mert nem férfias látvány,és be is gyulladhatnaka szőrtüszök,kis pattanások is megjelenhetnek és másnap már bújik is elő a szőrzet,tehát nincs értelme.


Szépen csak mindig vágd le jó rövidre a fanszőrőd.


ha csupasz pénisszel férfiak közé keveredné valami zuhanyzóba hát jól megbámulnának kis ez a csupasz kisfiú.


A csupasz pénisz nem férfias látvány és értelmetlen is,hiszen másnap már ott a szőr újra.


Nem igazán lehet a szőrzet növekedését lassítani,max lézeres kezeléssel.

2014. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 potyike ***** válasza:
nem kell borotválni,mert a csupasz pénisz gusztustalan.Vágd a szőrt,kb.3-4 miliméteresre
2014. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan borotváld le, ha jól esik és úgy tetszik. Én is borotválom, bár nekem nem nő ilyen gyorsan. Vannak a szépségiparban különböző krémek, amikkel lassítani lehet a szőr növekedését. Én is utána fogok nézni majd. Amugy csupaszon sokkal higénikusabb. Én rendszeresen sportolok és minden nap többször zuhanyzok a sporttársaimmal. Nem sok srác van aki nem borotválja.
2015. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!