Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herém a focitól lila volt,...

Herém a focitól lila volt, most enyhén fáj, többet lóg, és nem spriccel nagyot, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Kettő hónapja a bal herém mellett focin megtérdeltek véletlen (nem a herémet, csak mellette!). Rá három napra ellilult a herezacskóm bal része, ez 1 hétig tartott, majd jegeltem és eltűnt a lilulás. Azonban azóta is enyhén fáj a bal herém alsó része, többet lóg mint előtte, és ejakuláláskor nem olyan erővel távozik az ondó mint a foci előtt azaz nem „spriccel” nagyot.

Tud valamit kezdeni vele az urológus, miért lehet mind ez?


2014. jún. 18. 22:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Bejelöltem a képen pirossal hogy kb. hová koptam az ütést.

[link]

2014. jún. 18. 22:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy többet lóg, lehet azért is, mert közben nyár lett és sokkal melegebb van. Ha pedig nem fáznak, a herezacskó kevesebbet nyomja őket a testedhez közeli helyzetbe. Az hogy mekkorát spriccelsz, szerintem inkább attól függ, hogy mikor maszturbáltál/szexeltél utoljára.

Ami viszont nem normális, az a herefájdalom. Ha eddig nem tetted, érdemes lenne megmutatni egy urológusnak!

2014. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!