Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindkét fogsorom tosszul...

Mindkét fogsorom tosszul nőtt, de a felső nagyon csúnya. Elmúltam 18 éves és nincs pénzünk alsó és felső fogszabályzóra, csak felsőre, ezt a nyáron fel is tetetnénk. Saját felelősségre felteszi a fogorvos a csak felső fogszabályozót?

Figyelt kérdés

Az alsóra max kivehetőst tudnánk venni!

Ha nem , akkor sajnos semmilyen nem lesz..Ezt is a nagyszüleim fizetnék, ha nem teszik így fel, akkor már nem is lesz fogszabályzóm.. azt pedig nagyon nem szeretném!



2014. jún. 19. 10:29
 1/5 A kérdező kommentje:
rosszul*
2014. jún. 19. 10:30
 2/5 anonim ***** válasza:

nézz szét több fogorvos között mivel az árrak nagyon eltérőek 10 ezreket lehet sprolni és ez komolyan modom pl

egy fogpotlás korona itt nálunk az egyik dokinál 13 ezer másiknál 10 de van akinél 15 viszont nagyobb városbna meg 30 ezer / db árat is látok szval midenkép tájékozodj

2014. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de nekem csak felső fogszabályozóra van jelenleg szükségem, majd később alulra is lesz. Ha lesz rá pénz.
2014. jún. 19. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak fogorvosok, akik csak két fogsorra vállalják a szabályozást (még akkor is, ha az egyik teljesen rendben van, a harapás miatt), vannak akik ajánlják mindkettőre de ha muszáj elvállalják egyre is, és vannak akik minden további nélkül szabályozzák csak az egyik fogsort. Szóval körül kell nézni, érdemes többhöz elmenni, az első konzultáció a legtöbb helyen ingyenes.
2014. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. :)

Már találtam egy doktornőt, aki elvállalja a felső fogsoromat. Aztán majd kicsivel később, ha arra is lesz pénzünk, az alsót is megcsináltatjuk.

2014. jún. 21. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!