Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 vagyok (Akinek volt ilyen...

Mateusz1997 kérdése:

17 vagyok (Akinek volt ilyen az legyen kedves írni) Folyamatosan végzek önvizsgálatot és azt vettem észre, hogy a heréim mérete egy kicsit változik néha . Néha keményebbek, néha puhábbak. Ez hererák?

Figyelt kérdés
Voltam Urológusnál 2 hónapja akkor azt mondta herevisszerességem van. Ultrahangot nem csinált csak megtapogatott. És most félek a nagyobb baj miatt. Olyan érzésem van mint aki rákos. Nagyon félek . Most akkor újra kérjek beutalót ? Legyetek szívesek írni aki volt hasonló helyzetben.

2014. jún. 25. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Te szimplán hipochonder vagy, ezért szerintem ne az urulógiára menj, hanem próbáld kideríteni egy pszichológus segítségével, hogy honnan jöhetett ez.


Nem szabad ennyire félni a betegségektől, mert ez önmagában a betegség.

2014. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A néha keményebb-néha puhább változásokat a hőmérsékletingadozás okozza. Nekem volt hererákom és az nem ilyen.
2014. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom ezzel tisztában is vagyok. Tervezem is, hogy elmegyek egy pszichológushoz mert minden nap rettegek valamitől , most ez van rajtam hetek óra és folyamatosan tapogatom a heréim. De azt nem tudom beképzelni ,hogy néha keményebbek néha puhábbak.
2014. jún. 25. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat de nem a hőmérséklet hanem hogy mennyi vér van benne


ha felizgulsz, tele megy vérrel és kemény lesz


teljesen normális

2014. jún. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat de nem a hőmérséklet hanem hogy mennyi vér van benne


ha felizgulsz, a here is tele megy vérrel és kemény lesz


teljesen normális

2014. jún. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!