Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudok a növelni a 11/3 cm...

Tudok a növelni a 11/3 cm méretű hímvesszőmön?

Figyelt kérdés

szóval a péniszem mereven csak 11 cm hosszú és kb. 3 cm vastag. Lehetséges valahogy növelni ? Nem akarok 20 centist csak legalább +2/3 cm-el nagyobbat.

17 vagyok,de már 13 éves korom óta nem nőtt. nem vagyok későn érő sőt,inkább korán érő szóval nem hiszem,hogy nőne még



2014. jún. 27. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy (vagyis csak orvosi módszer van rá, átvágnak valami szalagokat és akkor pont 2-3 centivel lesz nagyobb, viszont nem fog tudni merőlegesen állni többet), de ez a méret elegendő is. Az a 2-3 centi hosszúságban nem ad semmi pluszt (inkább a vastagság az, ami számít). Tanuld meg még mellé kreatívan használni a nyelvedet és az ujjaidat, és hidd el, egyik lánynak se lez gondja veled, sőt.
2014. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tudok egy módszert ami bevált nálam is, ha gondolod írj.
2014. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


Tessék.

2014. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!