Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bevált valakinek az AKNEMYCIN...

Bevált valakinek az AKNEMYCIN kenőcs fordyce pöttyök/foltok ellen, péniszen?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre semmilyen kenőcs,gyógyszer nincs .Egyenlőre még azt sem tudják mitől is vannak ezek a pöttyök .

Lehet hogy neked valamit felírtak,mert úgy gondolta a doki,ha már ide jöttél,csak írok valamit.Nem árt,de nem is használ .

2014. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem írtak fel semmit, azt mondták ne foglalkozzak vele. De engem nagyon zavar. Erről a krémről pedig itt olvastam, hogy valakinek bevált. Bár jobb lenne ha ezt többen alátámasztanák, mielőtt kipróbálom.
2014. júl. 2. 23:32
 3/4 anonim válasza:
Hello, keresgélések után ezt az oldalt találtam, itt rendelni is tudsz, persze csak akkor ha a pénz anyira nem számít, mert elég drága, 11500 valamenyi. [link]
2014. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, ezt már láttam korábban. Külföldről nem nagyon merek rendelni, meg nem tudom, hogy ez tényleg jó lehet vagy kamu. Amúgy ha tutira hatásos lenne, nem érdekelne az ára.
2014. aug. 4. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!