Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkezdett hullani a szőrzetem...

Elkezdett hullani a szőrzetem a felkaron meg a vádlimon, mi okozhatja? .27/F

Figyelt kérdés
2 éve kezdődött és szépen lassan egyre nagyobb a szőrzethiány. Szerintetek mi okozhatja ezt? Orvosnál még nem voltam vele, és hogyan lehetne ezt megelőzni? Linkelek egy képet a felkarról: [link]

2014. júl. 5. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menned... okozhatja ezt egy gyulladásos góc a szervezetedben, egy gyulladt fog, egy folyton begyulladt mandula, középfül, krónikus arcüreggyulladás. Erre gondolnék első körben, egy vérvétel nem ártana.

Egyébként szedsz tartósan gyógyszert esetleg? Bizonyos szerek is okozhatnak ilyet.

A hajad nem hullik, csak a szőröd?

A vádlidon lehet, hogy a nadrág kikoptatja, de hogy a karodon is hullik, ez furcsa.

2014. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamo77db ***** válasza:
Az is lehet, hogy öregszel, bármilyen furcsa. Nekem is elég korán megritkult a szőröm. Volt egy osztálytársam gimiben, aki mire elvégezte az egyetemet, a feje tetején már kopasz volt! 23-24 évesen.
2014. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Több fajta oka is lehet. Legjobb, ha felkeresel egy bőrgyógyászt.
2014. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem szedek semmilyen gyógyszert. Hova kell mennem vele? Budapesten lakok. Előbb háziorvos? Vagy...?
2014. júl. 7. 00:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy kopaszodok is, a homlokom kezd nőni leginkább, de már 18 éve korom óta, de ezt még elfogadom természetesnek.
2014. júl. 7. 00:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Először háziorvos, szerintem ő csinál egy rutinvizsgálatot, aztán ha nem talál semmit- vagy esetleg talál valamit, akkor tovább irányít máshová.
2014. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Lehet, hogy ahogy a ruházat dörzsöli úgy kopik a szőrzet
2014. júl. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy a ruha dörzsölné ennyire.
2014. júl. 29. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj el. Lehet, hogy valamilyen gyulladás van a szervezetedben és amiatt hullik a szőröd. Ennek utána kell járni, mert több dolog is lehet a háttérben. Nem a ruha dörzsölte ki ennyire.
2014. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamo77db ***** válasza:
A korai kopaszodást - ha nincs mögötte semmilyen betegség - úgy nevezik a bőrgyógyászok, hogy "férfias típusú hajhullás". Mivel leginkább férfiaknál fordul elő. Tényleg el kellene menned orvoshoz, mert mi csak találgatunk, ennek meg nem sok értelme!
2014. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!