Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok, novemberben...

13 éves vagyok, novemberben leszek 14, a farkam 14-15 cm hosszú,4-5 cm vastag. Az normális hogy a makkom világos lila az alja erös lila, és érzékeny az egész makkom, ha pl. Lehúzom rajta az újjam? ( Fitymaszűkületem nincs)

Figyelt kérdés

#Normalis valaszokat legyszives
2014. júl. 11. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A makk mindig is érzékeny volt minden férfinak
2014. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális dolgok amiket leirtál.A szine azért olyan,mert nagyon bőséges bent a hajszálér hálózat,a vérállátás is nagyon jó,és mivel a makk felszinét csak egy nyálkahártya borítja ,nagyon átlátszó is .A nyálkahártya boritás miatt az érző idegvégződések is nagyon fent helyezkednek el,amiből pontosan 50 van,nagyon érzékenyek is .Mivel eddig nagyon keveset volt szabadon a makkod,nem szokott hozzá a számára idegen testhez.Gondolom hamarosan teszel is arról ,hogy ez a továbbiakban ne így legyen már .D

A makkod alját egy izomgyürű veszi körbe .Ez egyébként is sötétebb szinű,a makk többi részénél .

2014. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha azt mondjuk hogy nem normális, akkor levágod? :D
2014. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem írtad, hogy milyen nemű vagy.

Ha fiú, akkor normális.

Ha lány, akkor van egy rossz hírem...

2014. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 19 vagyok és az én makkom is sötét . nem zavar
2015. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 multam én is nekem meg az egész makkom sötét
2017. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!