Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mandulaműtét után 2 héttel...

Mandulaműtét után 2 héttel mennyire veszélyes csúzdázni egy fürdőben?

Figyelt kérdés

2hete vették ki a mandulám..nagyon gyorsan begyógyult..1hát utan mar ettem mindent..teljesen jól vagyok..elis felejtettem hogy egyáltalán kivették .Teljesen jól érzem már magam,semmi fájdalmam nincs..Holnap szeretnék fürdőbe menni ,de félek hogy csúzdázás közben történhet valami velem..és elkezd vérezni..?

Tehát kivancsi lennék mit ajanlatok ..menjek el vagy se ? Inkább még pihenjek vagy nyugodtan mehetek a haverokkal fürdözni ? :) Nagyon veszélyes lenne ha elmennék ?

köszönöm előre is a válaszokat:)



2014. júl. 14. 13:16
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Egy kicsit pihenj, lábadozz még! Nekem 32 éves koromban vették ki, nagyon jól sikerült a műtét, de bizony 2 hét múlva még nem tudtam akármit lenyelni. Hetekig főtt szafaládén és tört krumplin éltem. Meg teába áztattam kekszet, stb. És nem zárható ki, hogy a vízből pár csepp a szádba kerül fürdőzés közben és kész lehet a baj! Hallgass rám, pihenj még.
2014. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Műtét után 2 héttel még nagy az esély esetleges vérzésre. Én még 1-2 hétig nem kockáztatnák.
2014. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!