Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanások és szőrtüszőgyullad...

Pattanások és szőrtüszőgyulladások a combon. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Fizikai munkát végzek sokat vagyok padon, porban, piszokban, napon. Ez okozza? Vagy valami fertőzés van a szervezetemben? Arcom nem pattanásos. Régen az volt de az évek teltével szépen lemúlt róla.


F\24



2014. júl. 14. 18:50
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mi okozza, de az biztos, hogy orvos tudna neked leginkább segíteni! Az arcom nekem is nagyon csúnya volt tini éveimben, a legjobb a napi háromszori kamillás szappanos lemosás volt neki. Annyit mondhatok, hogy nagyon tisztán kéne tartanod az érintett bőrfelületet! Kár, hogy a munkád ezt nem nagyon teszi lehetővé. Este viszont lehet alaposan megmosni. És ne nyomkodd, azzal csak ártasz!
2014. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is Csupa pattanas volt a combon mar evek ota...hiaba fakadt ki, jott a kovetkezo. Elpanaszoltam ezt egy volt orvostanhallgato kollegammal s azt mondta h azok valojaban nem pattanasok, hiaba neznek ki ugy. Ez egyfajta szemolcs mert ha az egyiket kinyomod akkor jon helyebe a masik a kozeleben... a legegyszerubb modja ha egy kis lavora ontok egy pohar etkezesi ecetet s felhiggitom vizzel majd kis torulkozovel felitetva a folyadekot vegigdorzsololm a patis feluleten. Utana hagyjam igy megszaradni s ne mossam le. Eleg szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban de mar a 3. Nap latvanyosan javult az allapotom. egy het mulva meg teljesen eltuntek, nem akartam elhinni! A kezeles utan aztasd a lavorban a labad mert az ecet gombaolo es elmulasztja a labszagot :)))) Az ecet egy csodaszer! Jezus is gyogyitott vele :P
2015. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!