Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gátizmok edzésére mondanátok...

Gátizmok edzésére mondanátok nekem gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Gyakran kell pisálnom :(

2014. júl. 14. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan egyszerű. Ha nem iszol kellő mennyiségű folyadékot, a vese akkor is kiprésel a szervezetből valamennyit, igaz gyenge sugárban, inkább csak az inger van. A túl sok, és nagymennyiségű vizelet meg cukorbetegségre utal. Normálisan kb 2 l. folyadék elfogyasztásával működnek rendesen a vesék. Ha így is gond van, akkor mehetsz a dokihoz.
2014. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, de én most valami gyógytornaszerűségre gondoltam. Most próbálok nem inni vizet lefekvés előtt, de máris szomjazok, nem megy.
2014. júl. 14. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Nem ártana megnézni a prosztatádat.
2014. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs 1 es ,de nem a vese préseli ki,hanem a húgyhólyag izmai . Ezek gyengülnek el idős korra már,és kevésbé jön sugárban a vizelet.Lehet prosztata gond is is ez mellett még.Kor meghatározása nélkül,meg kár is volt erre válaszolni .
2014. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Voltam urológusnál, de nem talált semmit.
2014. júl. 14. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!