Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemsokára 15 éves leszek...

Nemsokára 15 éves leszek 183cm 62 kg vagyok. és ez normális ha vékony testalkatú vagyok? Mikorra fogok megerősödni (szélesebb vál szélesebb csipő stb) érdemes sportolni ha hízni akarok (erősödni) úszásra gondoltam.

Figyelt kérdés
elég sokat eszek minőségi kajákat. ritkán fekete csokit ,joghurtot.rendszeresen zöldésget,gyümölcsöket.

2014. júl. 24. 17:23
 1/4 A kérdező kommentje:
és Fiú vagyok
2014. júl. 24. 17:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Sportolni mindenképp érdemes,de nem megerőltető szinten .

Magas vékony fiú vagy ,itt vagy a kamaszkor elején,ilyenkor még a súlyvesztesség is felléphet.Súly gyarapodásról nem is érdemes beszélni .A szervezeted úgy is mindent felhasznál az erősödéshez .Ez most min 3 évig biztos így lesz .A minőségi ételektől nem fogsz hizni,abból nem eszel annyit ,hogy szervezetedben felesleg is képződjön .Az úszás nagyon jó sport ág,jobbnak tartom ,mint a kondi termet .Itt mindened erősödik,beleértve szívet tüdőt .

2014. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne aggódj, én 14/F vagyok, 177 cm és 50kg is alig-alig :D Én is hirtelen nőttem /volt egy műtétem is../ nem nagyon volt lehetőségem meghízni. Sportolni mindenképpen sportolj, az sokat segít ilyen esetben. Amúgy sztem max 70-re menj fel, tovább nem érdemes :)
2014. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

en is ilyen voltam, ma 64 evesen 188cm 101 kg es fogynek...

bizz mindent a termeszetre!

2014. dec. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!