Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van tuti gyogymod, vagy...

Van tuti gyogymod, vagy modszer a korai magomlésre? Nem vagyok férfi, csak 1 feleség. Már 14 éve. Eddig nem sikerult megoldanunk sajna.

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 09:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szia! Régebben az én exemmel is voltak hasonló problémák. Elmentünk szexuálpszichológushoz, aki sok "okossággal" látott el minket, megosztok Veled párat, hátha Nektek bejön:

1.) Amikor a pasi kezdi érezni, hogy közeleg a "vég", maradj mozdulatlan, és ücsörögj rajta, mint egy tyúkanyó! :)))

2.) Állítólag pár korty, aktus előtt elfogyasztott alkohol is segíthet.

3.) Fél "kék tabletta", mivel nem csak potencia-, hanem teljesítménynövelő is, ezáltal állítólag kitolódik az ejakuláció időpontja.

Ezt csak doki tudja felírni, úgyhogy azt javaslom, keressetek fel egy szexuálpszichológust, ha az első két módszer nem sikerül. Átérzem a helyzetedet, sok sikert, kitartást kívánok!

2010. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszod! az elso 2 modszeren már tulvagyunk. hallani sem akar kulso segítségrol sajna. nálatok aztán megoldodott? melyik modszerrel?
2010. jan. 12. 11:00
 3/27 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem oldódott meg sajnos, aztán később szakítottunk is. A jelenlegi párom azt szokta csinálni, hogy ha már úgy érzi, nem bírja, gyorsan autókra gondol :)))Nála ez működik.
2010. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
nem valami biztato:( meddig voltatok egyutt? ha tudhatom.kulonben nem találkoztam még pasival,aki 5 percnél tovább bírta volna. 1 olyannal igen,akinek állva maradt orgazmus után is. pechem van? (:
2010. jan. 12. 11:18
 5/27 anonim ***** válasza:

Másfél évig voltunk együtt.

Azt mondják az "okosok", hogy csak akaraterő kérdése az egész egy pasinál. Vagy önfegyelem. Szerintem azért nem lehet ilyen egyszerű.

Bár azt írtad, hogy a férjed nem szeretne külső segítséget igénybe venni, lehet, hogy csak az segítene. Azt mondják, hogy lelki okokra vezethető vissza a korai magömlés (általában)...

2010. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
én nem fogom ezért elhagyni.ezért nem. 14 éve így is szeretem. nem is engem,hanem ot bántja nagyon.
2010. jan. 12. 11:38
 7/27 anonim ***** válasza:

A mi kapcsolatunknak sem ezért lett vége. Egyszerűen nem működött.

Nagyon remélem, hogy sikerül megoldani a problémátokat.

Most jutott eszembe, javasolták még azt is, hogy szeretkezés előtt végezzen a férfi önkielégítést, ez által is tovább bírhatja "élesben". Ezt is próbáltátok már?

2010. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Lidocain kenőcsöt próbáltátok már?Kenje be vele a makkját.Csökkenti az érzékenységét.De szívódjon fel a kenőcs mielőtt beléd hatol,mert a te érzékenységedet is csökkentené.Az meg nem lenne kívánatos.
2010. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

az onkielégítesrol nem tudok (:,de már csináltuk ugy hogy majd talán másodszorra amint megy.. aztán harmadszorra lehet hogy... de a-ááá.picit tovább birta,de..



a kenocsot még nem probáltuk.vény nélkul is kaphato?

2010. jan. 12. 12:52
 10/27 anonim ***** válasza:
Vény nélkül is kapható.
2010. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!