Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rüh fertőzés volt a koleszban...

Fragen kérdése:

Rüh fertőzés volt a koleszban sajnos én is elkaptam. Egy hónapja már hogy többször is lekezeltem magam. Minden tünetet elmúlt, kivéve a péniszemen maradtak hólyagok. Mikorra múlik el? Lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Orvos annyit mondott várni kell. Van valakinek tapasztalata? Eléggé elkeserít hogy már régóta ott vannak. Néha elhalványulnak néha újra előjönnek.

2014. aug. 4. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán másik orvost kellene felkeresned,nagyobb tapasztalata van ebben,és más gyógyszert irna rá .
2014. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a neogranormon szinte mindenre jó, naponta többször kell kenegetni, leszárítja, az intim szférádat tartsd tisztán, mindig moss kezet és rendszeresen tisztálkodj, a ruháidat magasabb hőfokú vízben mosd, ezt a mosógépen be lehet állítani


ha nem javulnak a tünetek, akkor keress fel egy másik orvost

2014. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mi a fene ***** válasza:
Ha rüh lenne iszonyatosan viszketne. nekem nunámon nem volt, 2 éve, de ha lett volna kis se birtam volna.
2014. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Én is elmennék a helyedben egy másik orvoshoz!
2014. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!