Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükületem van, de...

Rickers kérdése:

Fitymaszükületem van, de merev állapotban a makk alá is le tudom húzni a bőrt, de akkor már kicsit fáj, műtét kell, vagy tudom magamnak orvosolni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha merev állapotban is letudod húzni,az alig nevezhető szűkületnek. ha kissé már nedves lesz,fájdalom nélkül is fog menni .Nem hiszem hogy ezzel valamit is kezdene a doki .
2014. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.:) Még amiben kételkedem...

16cm hosszúság, és 13.5cm átmérő jónak számít?

2014. aug. 5. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A méreted teljesen jó! Beletartozol a felnőtt átlagba.

Bár elég enyhe a szűkületed, a biztonság kedvéért megmutathatnád egy orvosnak!

Hasonló tüneteket a rövid fitymafék is okozhat (amikor alul a vékony húrszerű bőr feszül).

2014. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jó méreted,ezentúl meleg vízben tornáztasd a fitymád kicsit este fürdéskor,tehát ha merev a péniszed akkor is húzkod hátra a fitymád mintha maszturbálnál csak és a fitymád javulhat tőle,a pár hét alatt akár kicsi fájdalom nélkül a makk mögé tudod majd húzni.


Amit írsz olyan enyhének tűnik hogy műteni sem kell,lehet egy kenőcs is segíthet.urologushoz egyedül kiskorú személy is elmehet a helyi kórházba ingyenes a vizsgálat,nem kell beutaló.

2014. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!