Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem kapok éjszakánként...

Miért nem kapok éjszakánként (néha) levegőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves vagyok, pánikbeteg (már hónapok óta gyógyszert szedek) és egy újabb problémával küzdök...

Egy hónapja történt az egész. Egyik este amikor a barátnőmnél aludtam arra évredtem fel olyan 1 és 4 között, hogy nem kapok teljesen levegőt... Majd másnap tök jól voltam és tudtam aludni is... És ez azóta kb. 4-szer előfordult...Borzasztóan idegesít, mert nem tudok aludni tőle és olykor kicsit sípol is a hangom, ha erőteljesen probálok levegőt venni.


Orvoshoz most egy kb. két hétig nem tudok, menni , mert külföldön vagyok most.


Köszönöm a segítséget!


2014. aug. 6. 04:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Kedves Kérdező!


Habár nem vagyok a téma hivatásos szakértője, én arra tippelnék, hogy ez az alvási apnoe jelensége, ami egy alvásfüggő légzészavar.

Volt régen egy ismerősünk, egy idős és nagyon túlsúlyos férfi, akinél fennállt ez a probléma. A felesége mesélte, hogy éjszaka volt olyan, hogy felébredt, a férje pedig nem lélegzett, aztán egyszer csak felébredt a bácsi és újra vett levegőt. Nála, úgy emlékszem, az extrém elhízás miatt alakult ki ez a betegség, de biztosan kiválthatja más is, szerintem lelki oka is lehet.

Amikor hazajössz, mindenképp menj el vele dokihoz, mert veszélyesnek hangzik.


Mihamarabbi gyógyulást kívánok Neked!


:)

2014. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) az lesz megyek a dokihoz!
2014. aug. 6. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!