Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jobb herefájdalom. Urulógus...

Jobb herefájdalom. Urulógus szerint nincs semmi baja, de mégis fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Régóta fáj? Nekem is fájt egyszer régebben kb 1 hétig, de szerintem csak alvás közben rosszul feküdtem és megnyomtam.
2010. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát kb fél éve fájhat, de nem talált semmi rendellenességet, azt mondta semmi gond, de mégis fáj, nem mindig csak időközönként.
2010. jan. 12. 22:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Urológiai magánrendelés. Fizetsz érte ugyan, de ott a pénzedért jó pár vizsgálatot megcsinálnak. Ha baj van, úgy kiderül, ha nincs, akkor már biztosan megnyugodhatsz. Jobb félni, mint megijedni...
2010. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyanon voltam.
2010. jan. 12. 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ideje fájdogál akkor tényleg el kell menni egy másik dokihoz magánrendelésre. A semmitől nem fájhat.
2010. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit mondott, hogy a rossz testtartásom miatt fájhat.
2010. jan. 12. 22:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha olyanon voltál, akkor keress egy másikat. Aki megfelelően megvizsgál. Olyan nincs, hogy fáj, és még sincs semmi baj. A fájdalom mindig jelez valamit.
2010. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nehéz erre mit mondani, azt is el tudom képzelni, hogy esetleg valami alhasi rendellenesség sugárzik lefelé. Másik orvost is meg kell próbálni, talán, nem tudom.
2010. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megvizsgált normálisan, megnyomkodta, aztán meg valami géppel is megnézte, de elmegyek megint.
2010. jan. 12. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám volt/van nekem is. Magánrendelésen meg normál rendelésen is voltam de egy kis viszeret találtak, amit még műteni sem akartak olyan kicsi. Szóval velem se csináltak semmit és néha még én is érzem, hogy fáj :S
2010. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!