Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhatja a kis, piros...

Mi okozhatja a kis, piros kiütéseket a makkomon?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre, és nem értem az okát. Biztos hogy nem mástól kaptam el valamit és minden nap alaposan fürdök, nagyon odafigyelek erre. Viszont egy hete antibiotikumot szedek, és olvastam olyat, hogy ettől lehet ilyen? Tapasztalatok?
2014. aug. 13. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikum kúra után egyeseknél kialakulhat gombás fertőzés. Ha nem múlik el, akkor bőrgyógyászhoz kellene fordulnod!
2014. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak ez lehet, mert semmi más oka nem lehet, tudom! Antibiotikumot szedek mandulagyulladás miatt....
2014. aug. 13. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100% hogy gombás fertőzés,vagy valamire érzékeny. :)
2014. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

110+1 oka lehet ennek.Akár a belső szervek müködése is okozhatja .A gyógyszer szedés közel állhat ehhez .

A gomba nem pöttyökben jelenik meg,az egész terület piros is lenne,de még viszketne is .

Csak labor tudja ezt kivizsgálni,de mire a vizsgálat elszokott készülni,arra már piros pöttyök sincsenek .

2014. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy nem viszket, csak kicsit piros és pici pöttyök vannak. De tényleg fertőzés nem lehet mert nem kerültem olyan helyzetbe... :) És tényleg antibiotikumot szedtem 1 hétig, amit már befejeztem. Remélem elmúlik! A gombás fertőzés szerintem se kiütés...
2014. aug. 15. 09:07
 6/6 anonim ***** válasza:

A gombás fertőzés okozhat piros pöttyöket is (persze ez csak egy a sok lehetőség közül)! Olvass kicsit bele a következő írásba:

[link]

Fertőzéseket szexuális élet nélkül is el lehet kapni. Nemi úton terjedő fertőzést (nemi betegséget) viszont nem.

Ha a következő néhány napban nem múlik el, akkor keress fel egy bőrgyógyászt!

2014. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!