Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vannak apró piros...

Miért vannak apró piros pöttyök a makkomon?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre zuhanyzás közben, hogy a húgycső nyílása körül piros kis pöttyök vannak. Ez mitől lehet? Tnap este néha elkezdett viszketni, de nem volt semmi fájdalmam és a viszketés is elmúlt.
2014. aug. 15. 10:08
1 2
 1/12 fosfosfosfos ***** válasza:
A Pöttyös Kft kiterjeszti területeit és újabb rudikat vásárol fel a tőzsdén. Sajnos te himbid is így járt, irány az orvos. :D
2014. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan, mi ez akk, azon kívül h felvásárolták a tudtom nélkül? :D
2014. aug. 15. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Gombás fertőzés valószínűleg.


Nem tisztán tartás miatt fordul elő,vagy a nemi érintkezés közben :)


Kend be

2014. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem szabad semmiféle "pöttyök" kezeléséről látatlanul nyilatkozni. Legtöbbször persze ártalmatlan dolgok ezek,de lehet bármilyen betegség, fertőzés részjelensége, tünete is.Ráadásul nem is lehet mindezt elintézni annyival, hogy kenje ezze azzal.És mi van a partnerrel akitől elkapja a gombásodást, fertőzést stb.Őt ki kezeli ? Tessék neki nőgyógyászhoz menni, addig óvszert alkalmazni , önt is lássa orvos hátha nem csak kis pöttyök vannak, hanem belső gyulladás amire komolyabb gyógyszer is kell.

A betegség nem csak az ami látszik ,hanem olyasmi is lehet amit ön nem észlel ,érez.

Persze tudom a TV-ben azt látja ha van valami panasza arra van valami szer, bekeni és elmúlik. Nos ez a reklámokban van igy, az életben nem. A reklám nem szól arról, hogy mitől van ez a tünet? Csak ez a tünet van ? Mi a betegség ? Szóval az orvosra szükség van és nem csak azért hogy irjon egy receptet.

Nézze meg www.potenciaklinika.hu oldalamat is minderről.


Dr. Fekete Ferenc

2014. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a piros pötty általában gomba,azt bárhol össze lehet szedni.Canesten krém jó rá,de van hogy csak irritációról van szó,ami néhány nap alatt el is múlik.
2014. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már Canesten,akkor az oldat sokkal jobban,és könnyebben alkalmazható .
2014. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen az oldat az jobb.De akármelyiket is válassza az kb 2 hetes napi kezelés,de lehet akár 3 hét is.De jobb várni hogy nem irritáció csak.
2014. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szép úr jól beszél :D :D Xd
2014. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! Akkor most várjak vele 1-2 napig hátha elmúlik és ha nem, akk kenjem Canestennel? Orvoshoz akk ne menjek?
2014. aug. 15. 14:50
 10/12 anonim ***** válasza:

nézd ahogy jónak látod várhatsz pár napot,használhaszt canestent vagy elmehetsz orvoshoz is,a canesten egy vény nélkül kapható gomba és más fertőzések elleni szer,az segíteni szokott.


Nekem is volt hogy lett valami piros pötty de nekem elmúlt de ez jó pár éve volt.


ha orvoshoz akarsz menni akkor urologushoz menjél vele,nem kell beutaló hozzá,a helyi kórházban ingyenes a vizsgálat,egyedül akármilyen fiatal is vagy elmehetsz.

2014. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!