Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Talán hólyaggyull...

Mi lehet ez? Talán hólyaggyulladás?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy néha az alhasamban, nagyjából húgyhólyag tájékon nagyon erős szúrást érzek, de úgy, hogy összegörnyedek szó szerint. Vizelni nem igazán tudok, mert majd felrobbanok, de nem jön szinte semmi. Az a kevés ami jön, az pedig olyan iszonyatos fájdalommal, mintha pengéket hugyoznák. Egész nap érzem, hogy hugyozni kell. Ma éjjel pedig annyira elkapott, hogy wc-re menet összeestem a fájdalomtól és a földön vergődve, ordítva hugyoztam pokoli fájdalmak közepette. Mi tévő legyek? Tudom, hogy orvos, de vasárnap van még. Házi praktika esetleg?

2014. aug. 17. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ügyelet nincs ilyenkor?

Elég komolynak látom a problémát, nem vár halasztást.

2014. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sürgősségire bármikor lehet menni.Erre orvos kell,és nem házi praktika .A vizelet nem eltávolítása nagyon komoly bajt tud okozni.Feltelenek a veséid ,és le is állhatnak .
2014. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nebjel dokihoz mi denkepp. Masnem ugyeletre.


mert ez nem normalis.


minden jot kivanok:)

2014. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Elozo vagyok a kamilla tea jo ilyen esetekre :)
2014. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 es te is itatod,mikor nem tud pisilni.Még rosszabb helyzetbe hozod .
2014. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mostmár lehet magamra hívom a mentőket. megint nem jutottam el a wc-ig, mert félúton úgy összerántott a fájdalom, hogy összecsuklottam és ordítva vizeltem a földön fekve és a kíntól hánykolódva. Az a kevéske vizelet ami kijön, az olyan fájdalommal jár, hogy olyan mintha pengéket hugyoznék. Lehet jobb is így, hogy nem jön ki egyszerre az egész ami bennem van. Folyamatos ingerem van, viszont csak nagy sokára indul meg a vizelet olyan fájdalmak közepette, hogy besírok.
2014. aug. 17. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Vesekő lehet. Azonnal orvos. Hol laksz?

Ha nem akarsz mentőt hívni érted megyek és beviszlek az ügyeletre.

Egy percet sem szabad halogatni!

2014. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!