Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ejszakankent, többször is...

Ejszakankent, többször is pisilni kell mennem, ötletek?

Figyelt kérdés
40 éves férfi vagyok,a problémám pár éve kezdődött de nem tulajdonitottam idáig nagy jelentőseget.Nem mulik el éjszaka hogy legalább 1szer ne keljen mennem wc-re pisilni,már kezd zavarni,gondolom ebből még nagyobb problémám is következhet.Kihez,milyen orvoshoz forduljak,mit tanácsoltak??Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2014. szept. 2. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez önmagában probléma lenne. Én egész életemben minden éjjel legalább egyszer kimentem, és édesapám is. Nálunk ez "családi vonás".


Ha nagyon zavar, vagy tényleg úgy gondolod, hogy betegség jele lehet, akkor persze menj el orvoshoz (szerintem először háziorvoshoz), de tényleg kétlem, hogy gond lenne.


Először próbáld ki, hogy este már ne nagyon igyál, vagy egyél olyasmit, ami meghajt (alma, dinnye, stb.).

2014. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem minden éjszakai pisilés jelent prosztatagyulladást, de minden prosztatagyulladás éjszakai pisiléssel jár.
2014. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha este lefekvés előtt még iszom,nekem is 3 felé ki kell mennem .Igaz 20 al több vok .Így van ez már évek óta .
2014. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vízhajtót szedel ?
2017. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!