Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz egyenesítés? Ötletek,...

Pénisz egyenesítés? Ötletek, tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
sziasztok, az a problémám h görbe a péniszem, és csak pár pozícióba jó a szex a barátnőmmel, két három pozició, és lefele görbül, de a hasamnál, a tövénél is már lefele kezd 'állni', szinte ugyanolyan mintha lógna, csak megmerevedik, szval a makkom pont a földet nézi :S, de mikor berakom a csajomnak akk kb derékszöget is be tud zárni a hasammal, ötletek?
2014. szept. 12. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármerre görbül, normális.
2014. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Műtéttel ki lehet egyenesíttetni, ha a szexuális életben zavar. Házi módszerek erre nincsenek.
2014. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen gonddal már érdemes orvoshoz fordulni .Ez már nem az az elhajlás ami nagyon sok fiúnak van .A lefelé hajlás a legrosszabb eset .
2014. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, hat igen a legszarabb....misszionarius poz alapbol kilove, csokolozni se tudunk szex kozbe csak nagy nehezen, eleg gázos :S
2014. szept. 13. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából vannak házi módszerek csak nem bizos, hogy működnek. Keress rá a "kuksinövelés"re googleba.
2014. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tomci713 válasza:
Szia. Nekem is lefele görbült volt a péniszem, de én azt csináltam, hogy az alsó nadrágban ( fecske) és kissé passzentos ami feszült de nem szorított, felfele kezdem el hordani a péniszem merevedéskor kicsit kellemetlen volt eleinte jó pár hónap, de 1,2 év után azt vettem észre hogy egyenes lett a péniszem. Most már csak az a kicsi balra görbülés van ami sok pasinál is megfigyelhető. Műtétet csak az utolsó pillanatban javasom ha az általam leit nem használ, amit nem hiszek el, mert nálam bevált.
2020. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tomci713 válasza:
De már úgy tudom, hogy valamilyem géppel, lökéshullám kezeléssel is helyreállítható a görbület. Javaslom az utánajárást a kezelésnek.
2020. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!