Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvoshoz forduljak ha kicsi a...

Orvoshoz forduljak ha kicsi a péniszem vagy ő sem tud csinálni vele semmit?

Figyelt kérdés

mereven olyan 11 cm, lankadtan meg szinte ugyanolyan mint amennyivel születtem (5 cm). de ez nem is annyira érdekel. már 12 éves korom óta nem nőtt.


lehet valahogyan változtatni a merev méreten ?

mert műtéttel azt hiszem lehet csak lankadtan lesz nagyobb nem ?


18 vagyok.



2014. szept. 14. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb plasztikai sebész, de csodát ő sem tud tenni. Inkább próbáld meg elfogadni.
2014. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez már utódnemzésre képes nagyság.Nem foglalkoznak a műtéttel,mert annak eredmény nagyon kockázatos .Olvastam olyanról ,hogy kisebb lett a varratok miatt .
2014. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányoknál próbálkoztál már? Hidd el meg tudják növeszteni.
2014. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A lányok nem a péniszed méretébe fognak beleszeretni. Nem kell, hogy kisebbségi érzésed legyen miatta!!
2014. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakértők szerint nem a hossza, inkább a vastagsága számít a nőnek örömszerzés céljából, meg igazán nőknél a csikló az ingerfelvevő, oda meg nem kell pénisz.
2014. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most még csak olyan módszerek léteznek, amiről téged valószínűleg lebeszélnének. A te péniszed mérete orvosilag már nem számít kórosnak, ezért nem érdemes műtéten gondolkodnod!
2014. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!