Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baratomnal hererakot diagnoszt...

Baratomnal hererakot diagnosztizaltak, mit tegyek hogy nyugodtabb legyen?

Figyelt kérdés

Parom multja nem tul egyszeru, rengeteg bantast kapott az emberektol, nem nagyon jott ossze neki semmi, se kapcsolatilag, se testben-lelekben.

Kb 1 eve melozunk egy helyen ezido alatt beleszerettem es o is belem, es par hete jottunk ossze ugy igazan(elotte baratok voltunk), es most meg szerencsetlenebbnek erzi magat, hogy kiderult, hogy hererakja van. En mondtam neki hogy mindenben tamogatni fogom, nem lesz egyszeru menet. Jovo het hetfon derul ki, hogy van-e attete a raknak.

Sajnos szegenykem a legrosszabbakra gondol, olyanokat mondott hogy mi lesz ha kiszeretek belole, mi lesz ha kemoterapiara is szuksege lesz, es hogy lehet hogy jobb lenne nekem hogy ha szetmennenk. De en nem akarom elhagyni, foleg ilyen helyzetekben nem, nagyon nagyon szeretem, es ki akarok mellette tartani!

Esetleg tapasztalat hererakkal kapcsolatban?

Parom 25 eves


2014. szept. 16. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Én 2 embert ismerek akik átmentek ezen, mindketten élnek és virulnak kemo nélkül, igaz egy-egy herét buktak - de az egyik kettő, a másik egy gyereket hozott össze azóta. A hererák, ha idejében észreveszik, elég jó prognózisú - pár éve még lehetett volna Armstrong-gal példálózni - ami tény, hogy nála már az agyi áttétek is megjelentek mégis túlélte.
2014. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a hererák jól kezelhető. 1 herével is van élet. Gyereke is lehet. Én is kitartanék mellette, mint Te kedves Kérdező.
2014. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!