Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sajnos nem megy a csajozás...

Sajnos nem megy a csajozás mert fitymaszűkületem van viszont nem mondhatom el senkinek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyedül élek, 20-as éveimben járok. A haverokkal sokszor megyünk mulatni és ők sokszor csajoznak és viszont nem merek komolyabban kezdeményezni egy lánynál sem mert ha esetleg addig jutnánk hogy az ágyamban köt ki vagy én az övében, ott felmomdom a szolgálatot emiatt a rendellenesség miatt, ami nagyon elszomorít engem. És ráadásul el sem tudom mondani senkinek sem hogy miért vagyok ilyen, a dolog jellegéből adódóan. Tehát ők azt hiszik hogy éb eleve nem is akarok csajozni mert biztos hülye vagyok.

A gyógyulásom folyamatban van de ez sok idő míg végbemegy. Addig is nagyon nehéz ezt elviselni.


És mielőtt oltogatnátok, emellett vannak más problémáim is, szóval nem ez a legnagyobb.


2014. szept. 19. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És mi a kérdésed?


A csajozás nem csak azt jelenti, hogy felszedsz valakit és lefekszetek, lehet ismerkedni is lassabb tempóban, és mire szexre kerülne a sor, addigra meggyógyulsz.


És ha rendes kapcsolatban vagy, a lány megértő lesz és meg lehet oldani úgy is, hogy mindenkinek jó legyen ;)

2014. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eszerint a műtét már megvolt?

Mert akkor pár hét, esetleg egy hónap a gyógyulás.

Addig is lehet ismerkedni - persze nem egy éjszakás kalandra.

2014. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mintha múltbeli énemet hallgatnám. Ugyanez volt a problémám, majd nagy nehezen rávettem magam, hogy orvoshoz menjek, és most minden oké.
2014. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem volt műtét, másféle gyógyeszközt használok, de mint mondtam így is hónapokba telik a gyógyulás
2014. szept. 19. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
2 nem függ össze :D azt meg siman meglehet oldani doki nélkül is
2014. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj,ne add fel,és ha valóban érzed hogy javul legyél kitartó és majd helyre fog jönni.


Igen valóban van amikor akár házilag is meg lehet oldani a szűkületet,a műtéttel,jobban mondva az orvosokkal az a gáz ,hogy sok ha kell ha nem le akarja csonkolni a fityma egy részét.


Totál megértelek,lehet neked nem olyan lányt kell találnod aki egy éjszakás kaland lenne,hanem aki tartós kapcsolatot akar akár.Az ilyen lányok meg nem fognak a 2 nap után az ágyadba bújni és velük lehet erről beszélni is.


Még fiatal vagy ha sikerül megoldani a gondod akkor nyugi már nem lesz ez probléma.


És nem foglak oltogatni mert ki tudja hogy még milyen gondjaid lehetnek.


Igen extrém eseteket is hallottam (és itt nem a nemiszerv mérete,egészségére gondolok,nem ebből adodott)kisebbségi komplexust az egész élete miatt akár,nehéz élet,nehéz gyerekkor,aki senkire sem számíthatott.Tehát nem tudhatjuk kinek mi a gondja,mi gátolja az élet egyes területeiben.



Sok sikert és kitartást!

2014. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából nincs kérdés. Csak szetettem volna elmondani valakinek a problémámat.


Olyan baráti körökben forgok ahol az elsődleges cél az egyéjszakás kaland, ami egy idő után rám is ráragadt. Én is eszerint próbálkoznék, ha tudnék. Csakhát így nem egyszerű, de valamelyest megnyugtattatok.

2014. szept. 21. 02:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Tökéletesen azonos helyzetben voltam éveken át, de én egyáltalán nem tartottam a műtéttől...Középiskolás éveim végén kezdtem el gyűjteni a pénzt rá és másodéves egyetemista voltam amikor megcsináltattam (kicsit tesze-toszáskodtam, hamarabb is mehetett volna). Soha senkinek nem beszéltem erről az egészről.


Így visszagondolva nekem óriási lendületet adott a magánéletemben. Maga az, hogy egyetlen másik ember unszolása nélkül belevágtam a műtétbe, vhogy megerősített. És szintén amit te is emlegetsz: teljesen más így elmenni bulizni, hogy tudod ha úgy alakul akkor semmi akadálya sem lehet a szexnek.


Szerintem vegyél egy mély lélegzetet és vágj bele a műtétbe, de előtte tájékozódj a részletekről.

2014. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet szűkülettel is dugna, csak kicsivel visszafogotabban!
2014. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Oké,ha ez a lényeg hogy egyéjszakás kalandod legyen,akkor menj el orvoshoz nézesd meg magad egy urológussal és valamelyikor amikor több szabadságod marad akkora tervezd a műtétet mert kell pár hét a gyógyulásig,ha lehet a metélést kerüld el,mert hátránya is lehet.


Egy éjszakás kalanddal meg azért vigyázz mert jobb ha óvszert használsz mert bármit össze lehet szedni még úgy is hogy te nem tudsz arról hogy valami bajod van.


Tehát most vagy szépen amit eddig csináltál hiszen gyógyulási folyamatról írsz csináld tovább,vagy menjél el orvoshoz vele.


És mit a nagyobb gondok?

2014. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!