Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiú vagyok és attól...

15 éves fiú vagyok és attól félek fitymaszűkületem van. És egyébként 155 cm vagyok én merev állapotban 8 cm. Szerintetek későn érő vagyok? Van esélye hogy megoldódik magától? (orvos nélkül) Fog még nőni? (spermám sincs) Normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A magasságodból és a méretedből ítélve talán kicsi későn érő lehetsz. A serdülőkor egyéb jeleit (szőrösödés, mutálás) tapasztaltad már magadon? A barátaidhoz képest mennyire vagy fejlett szerinted?

Mindezektől függetlenül a szűkület miatt jobb lenne felkeresned egy urológust!

2014. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Egy szükületet már magad is eldönhetnél,van vagy nincs .A magasság nem függvénye a méretnek .Ami látszódik a korodhoz képest testileg nem vagy nagyon nagynövésü sem.Majd lesz minden semmiről sem késtél le .
2014. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A magassagot csak azert irtam oda hogy minimalis kepetek legyen rolam
2014. szept. 28. 19:43
 4/18 anonim ***** válasza:

mekkora a szűkület mértéke?

lankadatlan le tudod húzni a makk pereme alá?

es állva mennyire?

vízben, tehát nem szárazon is?

2014. szept. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Elég későnérő lehetsz,a magasságod és a pénisz méreted is egy kisfiúnak felel meg.


Otthon néha ha nem annyira komoly a szűkület,tehát ha a péniszedről mind merev mind ernyedt állapotban azért legalább a feléig le tudod a fitymád húzni akkor a házi praktika segíthet akár.


A házi fityma tornáztatás lényege,meleg vízben kell először 5-10 percet ülni hogy szépen a bőrőd és a nemi szerved is fellazuljon és mintha csak maszturbálnál el kell kezdened a fitymád hátra húzkodni és ezt folytatni akkor is ha már feláll a péniszed,hiszen mereven van vele baj.De óvatosan kell csinálni nem erőltetni,csak ameddig engedi és ha szerencsés vagy akkor pár hét alatt azt veheted észre hogy mindig kicsit hátérbb tudod húzni és nem feszül,fáj már,vagy csak kicsit.


Ha nem válik be pár hét alatt sem akkor viszont urológushoz kell menned,oda elmehetsz egyedül is,lehet először csak szteroidos kenőcsöt fog felírni.Mivel sok orvos metélés párti ha ezzel indítani vizsgálat után mond meg neki hogy ezt el szeretnéd kerülni.


Biztos hogy fog még nőni a péniszed,amit kicsit elkezdesz nyúlni a péniszed is nőni fog.Spermának legkésőbb 16-16,5 éves korodra kell lennie,ha szervezeted addigra se termelne akkor menjél el endokrinologushoz,ott vérvételből megállapítják majd hogy hormonálisan minden rendben van nálad vagy sem.


Az apukád magasságából tudsz következtetni hogy milyen magasra nőhetsz meg.És valóban jó lenne tudni hogy milyen a fitymaszűkületed hogy könnyebben tudjunk segíteni,meg hogy van már fanszőrzeted esetleg.

2014. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

A magasság igen is fontos 13-15 éves korban,mert igen sokan írtak már akik igen alacsonyak voltak és nekik bizony elég nagy mértékben kicsi volt a nemiszervük,volt hogy még szőrzetük sem volt,de amint kicsit nyúlni kezdtek magasságra a péniszük is nőni kezdett és szőrösödni.


Tetszik,nem tetszik de egy bizonyos korban nem mindegy ki milyen alacsony.Itt igen sok 155-160 cm magas 14-16 éves írt hogy kicsi van nekik és volt aki 1 év múlva kiemelte a kérdését és leírta hogy magasságra is nyúlt és férfiadosott is sokat ezzel együtt.

2014. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
3. 4. 5. válaszironak is koszonom a kommentjet nagyon hasznos es megnyugtato dolgokat irtatok es koszonom. a 4. valaszironak kulon koszonet mert nagyon sok hasznos infot adott. apukam egyebkent 172cm de a csaladban tobb magasabb ember is van ugyhogy remelem minel hamarabb elkezdek nyulni :) koszi megegyszer
2014. szept. 29. 18:08
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Későn érő vagy, nyugi, én 14 vagyok, és alapból 8 cm, és 173 cm, úgyhogy nyugi!
2014. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, van fotód ? Megnézném mennyire vagy fejlett. Amúgy szerintem későnérő vagy, nem késtél le még semmiről.
2014. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Ne következtess a szüleid magasságára ,azok nem olvastak a genetikáról még ,akik ezt írták neked.Akár 3 visszamenő ősödre is üthetsz könnyedén .A pö**öd növekedése sem korhoz van kötve .
2014. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!