Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok, és lehet hogy...

15 éves vagyok, és lehet hogy fityma szükületem van?! többi lent.

Figyelt kérdés
mikor merev állapotban van a farkam akkor egy kicsit fáj mikor fel huzom a bőrt a fitymámon... és mikor fel huzom a fitymámon van valami bőr darab vagy nem tudom mi, és az nem engedi hogy fel huzzam teljesen a bőrt.. miért van ez?? (szűzvagyok)
2014. okt. 4. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján ez nem fityma szűkület, hanem a fitymafék túl rövid, és ez gátolja a teljes hátrahúzásban, esetleg a fájdalmat is ez okozhatja. Pontosan nem tudom, hogy a műtéten kívül ennek milyen praktikái vannak, de nézelődj neten, hátha írnak valami kis okosságot.
2014. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hat ez eleg zavaros megfogalmazas.

"mikor fel huzom a bőrt a fitymámon" vagyis amikor hatra huzod a fitymat a makkrol

2014. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem... köszönöm a hasznos tanácsot..! :)
2014. okt. 4. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

amugy ha tennel fel rola kepet az sokat segitene.


Ha rovid a feked akkor a makkod egy kicsit lefel gorbul mikorben hatra huzod a fitymat, mert a fek huzza.

2014. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

uupsz, bocsi fityma helyet makkot akartam irni,csak kicsit ideges vagyok .. de most meg néztem hogy mivan, és alap helyzetbe a fityma fel jött a makkról..

mikor merev a farkam akkoris, de nehezebben... egy nagyon kicsit fáj, de fel jön... lehet h semmi bajom?? ez nem az miatt van mert szűz vagyok??

2014. okt. 4. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

A szüzességednek ehhez semmi köze.

Az elmondásod alapján valóban a fitymaféked lehet rövid.

Ennek a tünete lehet még, hogy amikor hátrahúzod a fitymád, az a vékony bőrdarab a makkot lefelé húzza.

Házi gyógymód erre nincs. Beszélned kellene a szüleiddel és nézessétek meg orvossal!

2014. okt. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

meleg vízben kezd a fitymád hátrahúzkodni fürdéskor és ha tornáztatod a fitymád és kitartó vagy akkor segíthet.


A lényeg meleg vízbe beleülsz,kb áztatod magad benne 5-10 percig,ez alatt szépen az egész tested fellazul majd a fitymád elkezded óvatosan hátra húzni,de nem durván,ha merev a péniszed ezt folytatod és ha szerencsés vagy azt veszed észre hogy mindig kicsit hátrébb tudod majd húzni és már nem fáj,nem feszül.


Ha nem válik be akkor egyedül is elmehetsz urológushoz,a helyi kórházban ingyenes a vizsgálat,nem kell beutaló hozzá,ha mégis kísérővel(szülő,barát,testvér) mennél akkor várjon meg amíg megvizsgálnak a váróba és csak ha befejeződött a vizsgálat akkor menjen majd be az orvossal beszélgetni.

2014. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha pedig arról lenne szó hogy a fitymád hátrahúzását a fitymádat összekötő bőrrész(fitymafék így keress rá a google-n képet is találhatsz)akkor a fityma féked rövid azt lézerrel szokta orvos átvágni,kis műtét.
2014. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!