Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex közben lelankad a farkam,...

Szex közben lelankad a farkam, mitől lehet?

Figyelt kérdés
3éve vagyun együtt barátnőmmel eddig semmi gond nem volt az utóbbi 2hónapban történik ez nem tudom mi oka lehet kívánom de már félek belekezdeni is neh megint így járjunk.23éves vagyok 2éve voltam orvosnál hasonló okok miatt akkor meg állapították h minden rendben van csak a tesztoszteron szintem alacsonyabb mint ahogy kellene,hogy legyen de egyenlőre még ne szedjek semmit.
2014. okt. 12. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
több mint valószínű, hogy akkor most is hasonló probléma lehet, valami miatt kevesebb tesztoszteron termelődik
2014. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tesztoszteron növelő van. azt szedj .
2014. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Biztos hogy nem szervi oka van .Kevés sexuális ingert kap az agy ,ezért gyengült el a libidód is .ha nincs erős vágy,érzelem a partner iránt,gyengül a merevedés is .

Egy idő után kezd ez is monotonná válni .Mindig azzal ,és ugyan úgy.Már talán nincs ami feldobjon,elmultak a kezdeti izgalmak .Most meg hozzá jön még a félelem is ,sikerül e valami.Ez még nagyobb blokkot okoz .Fejben kellene rendet tenni.A sex az agyban játszódik,a pö**ünk csak kellék hozzá .

2014. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek,igazad van hogy lehet hogy már nem kívánom úgy a szexet mint régen s lehet h ennek is köze van hozzá ráadásul elég sokat dolgozom rohangálok...

milyen tesztoszeron növelőre gondolsz amit esetleg szedhetnék?

2014. okt. 12. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vannak ilyen anyagok, majd keress rá. De a jó táplálkozás lenne a legfontosabb. Tojás, dió, mogyoró, gyümölcsök.
2014. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!