Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kezeljem ki a péniszgom...

Hogyan kezeljem ki a péniszgombát?

Figyelt kérdés
Nyáron jott ki, 2-3 honapja kb, eloszor piros pottyok, aztan hamlas, egy hetig nemtudtam mit csinaljak utana vettem canestent, rakentem a nyar folyaman 2 tubussal,de nem szunt meg teljesen, mert a herezacskom viszketett, elmentem haziorvoshoz, irt fel diflucant, de akkor sem mult el teljesen mert a herezacskom meg mindig szokott viszketni, sokszor leizzad ott lent , es kellemetlen szaga van, elegge idegesito mar , es nemtudom mit tegyek!

2014. okt. 15. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a vény nélküli gyógyszer nem segített, ideje lenne felkeresned egy bőrgyógyászt!
2014. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a diflucan nem veny nelkuli es a haziorvos irta fel!
2014. okt. 15. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor bőrgyógyász, minél előbb.
2014. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A piros pöttyök nem mindig gombára utalnak .Az lehet egy belső szerv rendellenes müködésétől is .Ezért nem szünik meg,mert nem az igazi ok an megtalálva .Az ilyenek nem a házi orvos szakterülete .Bőrgyógyászat,még beutaló sem kell,csak taj kártya .Ő esetleg tovább küld más vizsgálatokra is .
2014. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Es ha elmegyek borgyogyaszhoz, ott mit csinalnak,hogy mukodik egy kezeles es kb mennyi ido mire rendbe jovok?
2014. okt. 15. 18:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat! A diflucant fölött elsiklott a figyelmem, de akkor is vissza kellene menned, hogy valami mással próbálkozzatok!
2014. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A pottyok kijovetele elott kb egy honappal vakbelgyulladas gyanujaval beutaltak korhazba, es tetotol talpig atvizsgaltal, es annyi derult ki hogy van ket nagyon apro vesekovem, minden mas teljesen rendben van!

A pottyok egy bulis ejszaka utan jottek, ahol a baratnommel ovszer nelkul csinaltuk,de elotte is csinaltuk mar gumi nelkul mert szedi a fogamzasgatlot, szoval teljesen zavarodott vagyok a dologban.Mostmar az egyetlen tunetem a kellemetlen szag es a herezacsko viszketese!

2014. okt. 15. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Néhány hét alatt el kellene múlnia a kezeléstől. A legjobb lenne, ha a barátnőddel együtt mennétek!
2014. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mind a kettőtöket kezelni kell, minél előbb! Javulást!
2014. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szarul van megoldva felenk az orvosi kezeles es legalabb 15 km-re van az a borgyogyasz amelyik korzetebe en tartozok, de ha a baratnommel elmegyek az o helyi borgyogyaszahoz akkor ott engem fogadni fognak?

A masik pedig, hogy egy ilyen kezelesben sokszor kell vissza jarjak majd a borgyogyaszhoz?

2014. okt. 19. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!