Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális? Az normális ha a...

Ez normális? Az normális ha a férfiasságom lankadva 2-3 cm és ha feláll akkor 16 cm? Így alapból nem kellene hogy nagyobb legyen? Én nem tudom csak furcsállom. És szerintetek ez átlagos méretnek számít vagy milyen?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 11:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
2-3 cm-ből hogy a rákba lessz 16?! max a duplájának kellene hogy legyen de 2(4) - 3(6) dupjája sehogyse lessz 16 :D
2014. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 sdjfh,esgsg válasza:
8%
Üdvözlöm ked es Gyakori kérdezö. Kérdésére válaszolva a maga mérete az átlag közé tartozik,igaz lehetne nagyon is.. De gondoljon bele, ez igy sokkal kényelmessebb..tebát ha azt szeretné h a"kispaciens" ne okozzon csalódást a legjobb pillanatkor, az alkálom előtt vagy amikor szüksége van rá , áztassa olivaolaj citromlé es egy kis kanál tengeri só vízkeverékbe. Hadja benne 1)2Dát, addig nézzen soroztatot, az ilyen alkamakra csak ajánlani tudom az Alkonyatot:)👌 sok szerencsét
2014. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 AnonymusKing100 válasza:
Nyugi.Nekem nyugalmi állapotba 6cm merev állapotba 14-15 cm
2014. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!