Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szúró érzés, viszketés és...

Szúró érzés, viszketés és enyhe fájdalom a végbélnélnyílásnál. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 3 nappal ezelőtt hasmenésem volt, kb 15-ször voltam WC-n azon a napon. És azóta viszket, szúr meg egy kicsit fáj az ánuszom.


El fog múlni szerintetek?



2014. okt. 18. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet, hogy aranyér a sok erőlködés miatt.
2014. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És tudsz ajánlani valamilyen krémet aranyérre? Kipróbálom és talán elmúlik, ha nem, akkor megyek dokihoz...
2014. okt. 18. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban aranyér, akkor Reparon kenőcs jó lehet rá.
2014. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lekvarcica ***** válasza:

Ne aggódj, ilyen nekem is volt amikor nagyon ment a hasam. Nekem a papír dörzsölte ki a 15-20-adik alkalomra.

Nincs semmi bajod, használj babapopsitörlőt addig. :)

2014. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Nagyon fontos a tisztaság! Tehát, ha olyan helyen vagy, pl. otthon, akkor székelés és papírral törlés után langyos, szappanos vízzel mosd meg a végbéltájékodat, gondosan töröld szárazra és úgy kend rá a kenőcsöt! Ha erre nincs mód, az utolsó 1-2 papírlapot nedvesítsd meg és úgy használd.
2014. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reparon kenőcs és végbélkup!Ha nem javul,akkor irány a háziorvos!Majd az tudni fogja,hogy kell-e műteni!
2023. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!