Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológiára akkor kell menni...

Urológiára akkor kell menni ha baj van?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 16:46
 1/7 szamo77db ***** válasza:
Mindenhová akkor kell menni, ha baj van! Orvoshoz nem szórakozásból jár az ember. Mi a problémád? Ha nem akarsz a nyilvánosság előtt erről beszélni, privit is írhatsz. Így nem tudok mit mondani.
2014. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg szűrésekre is járni kellene, a nők is mennek évente rákszűrésre.
2014. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon korfüggő .
2014. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad le, hogy pontosan mire gondolsz,de urológushoz időnként akkor is elmehetsz felülvizsgálatra, ellenőrzésre, ha jelenleg nincs problémád.
2014. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Urológiára nem csak akkor kell m,enni, ha baj van, hanem akkor is ajánlott, ha nincs baj, és meg akarsz erről bizonyosodnbi.Egyik barátomat nemrég műtötték hereviszérrel és mialatt a kórházban lábadozott, megkértem a dokiját, hogy vizsgáljon már ki engem is, mert nem tudom, rendben van-e minden, kívülről semmi bajom nem volt. Oké,megvizsgált teljesen. Fityma, golyszik, vesék mindez ultrahanggal is, addig minden rendben is volt,azonban a prosztatavizsgálatnál elég kellemetlen dologgal szembesültem: prosztatagyulladásom van, kaptam rá antibiotikumot,mostanra meg már rendbe vagyok.

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy csak bajban kéne orvoshoz menned, hanem akkor sem árt időnként, ha nincs baj, csak szűretnéd magad. Ezért is nem értem mit nyafog a sok tini a fütyivizsgálatok kapcsán az iskolában?Nézzék át őket inkább akkor is, ha ők úgy gondolják,nincs baj, sosem lehet tudni, hogy az orvos nem fog-e találni valamit, amit kezelni kell!

2014. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha foglalkozás-egészségügyi vizsgálat kapcsán kell szakvélemény (rendőr, tűzoltó, katona, mentős, mozdonyvezető, szakács...) ezekhez kell urológiai szakvélemény úgy tudom.
2014. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak meg akarod nézetni hogy mindne oké akkor is elmehetsz oda.
2014. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!