Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hasra melyik a leghatékonyabb...

Hasra melyik a leghatékonyabb fogyási módszer?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok. Nagyon nem vagyok jártak edzésekben, gyakorlatokban, ezért kérdezném a hozzáértőktől, hogy az utóbbi években lett egy kis feleslegem has tájékon. Milyen módszerrel tudnám leadni? Pl. a hasprés az égeti a zsírt a hasról? Szoktam bemutatóvideókat nézni youtube-on, otthoni gyakorlatokat szoktam végezni. Fekvőtámasz, tolódzkodás, ilyesmi. Köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 8. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress rá a Fegyencedzés című könyvre és töltsd le. A gyakorlatok otthon is elvégezhetőek és egy egész jó izomtömeget is fel lehet vele szedni.

Amit még érdemes elolvasni:

Google-ba: Alapismeretek. 1. találat lesz, alul tovább gomb is van.

Még a Sárga kapszulát is olvasd el, ingyenesen letölthető.


Helyi zsírégetés pedig nincs, nem lehet csak egyetlen testtájékról fogyni, ez nem szabályozható. Neked étrend kell és edzés, de ezeket össze fogod tudni állítani, miután végig olvastad a könyveket.

2014. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, értem! :) Elolvasom ezeket mindenképp.
2014. nov. 8. 13:06
 3/3 kissmy11 válasza:

Változtass az étrenden!Hasadon lévő zsír párnácskáidnak megadsz mindenféle finomságot ami megakadályozza azt hogy a hasizmod felszínre törjön! Persze ha ezt szeretnéd elérni!!

Értem én, hogy van hasizmod de eltakarja 1 tábla szalonna! ;)

2014. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!