Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomó érzés a torokban?

Csomó érzés a torokban?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit. egy hete csomót érzek a nyelőcsővemben. voltam orvosnál és elküldött vérvételre ,hogy pajzsmirigy problémám van e. De nem találtak semmit azt mondták minden eredményem jó. kicsit meg volt dagadva a nyak alatti nyirokcsomóm pár napig, most mintha nem lenne. jövő héten megyek nyaki ultrahangra. esténként ha lefekszem olyan mintha nyelésnél valami csomót nyelnék le. sűrűn jön fel slejm a számból, néha néha köhögök egy picit. a nyirokcsomó helyét megnyomtam és utána enyhe piros vért láttam a slejmemben. attól félek ,hogy valami daganatom lehet. 24 éves vagyok, nem dohányzom és ritkán iszom alkoholt. nemrég megéltem egy két stresszes időt, lehet attól van? ha valakinek van valami tapasztalata kérem írjon, kicsit félek. köszi

#nyirokcsomó megnagyobbodás #csomó érzés a torokban
2014. nov. 15. 03:01
 1/1 anonim ***** válasza:

SzTK gégészetre kell menni,nem tudom itt voltál e .

Egyébként beindultak a vizsgálatok,ahogy irod,ne türelmetlenkdj .

2014. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!