Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelési problémák? (Többi lent)

Vizelési problémák? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval sokszor amikor megyek vizelni akkor nem tudok pedig érzem hogy kell, és akárhogy nyomom nem gyön, de ha le ülök a wc-re akkor már tudok vizelni és ez mindig este fordul elő.

Meg ez szinte mindig így van hogy már el végeztem és még mindig érzem az ingert hogy vizelni kell ezek miért vannak?



2014. nov. 17. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs semmi különösebb oka és magától el fog múlni, lehet kisebb húgyúti fertzéstől (de az fájna is), illetve van olyan, hogy valami elzárja a vizelet útját, férfiaknál prosztata megnagyobbodása, nőknél mióma, ciszta, stb. lehet a háttérben, ezek nyomást fejtenek ki a húgycsőre.
2014. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És a korod hol marad a kérdésnél.Én erre azt mondom ,biztosan 70 közelbe vagy ,és ez már bele is fér.
2014. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
70? 16-vagyok, és fájdalmat nem érzek ilyenkor.
2014. nov. 17. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!