Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéltessem magamat vagy...

Bannala18 kérdése:

Körülmetéltessem magamat vagy keressek más megoldást? Holnap lenne a műtét.

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 23:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Más megoldást, de mire ? Talán fitymaszűkülettől szenvedsz ?
2014. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Urológus szerint fitymaszűkület, nemi beteg gondozó szerint meg rövid fitymafék műtétre kellene elmeennem.

Jövő héten mennék nemi beteg gondozóhoz.

2014. nov. 19. 23:35
 3/18 anonim ***** válasza:
Én azért meg vizsgáltatnám magamat egy másik urológussal is. Nekem például egy urológus elszúrta a dolog. Nem vette észre a vesekövet de azt mondta, hogy mellékhere gyulladásom van, ami persze nem volt.
2014. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor ne menjek holnap már lassacskán ma a műtétre ?
2014. nov. 19. 23:38
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha kétségeid vannak akkor ne.Azért körülmetéléssel más az élet.Engem nagyon zavarna, nem is értem sokan bármilyen probléma nélkül miért csinálják.
2014. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el a műtétre végül. Menj el egy másik orvoshoz lehetőleg magán urológiára és vizsgáltasd meg magadat. Ha ott is azt ajánlják utána már belemehetsz.
2014. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem az a bökkenő,hogy éppen magán urológus javasolta a körülmetélést.
2014. nov. 19. 23:49
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

mert meg tobb penzt kap kap a tbtol meg toled is

szeritem ne vallald

2014. nov. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ne tőlünk tedd függővé,mi legyen a sorsod, Kérdező! Ez nem a mi testünk, és nem a mi életünk, amiről most szó van. Ez a TE TESTED és a TE ÉLETED! Ha szemernyi kétséged van, ne vállald!


De egyet tudok..ha már tőlünk kérdezed meg, mit tégy, az már régen rossz. Akkkor te képtelen vagy önmagadért felelős véleményt hozni, és képtelen vaagy vállalni is a felelősséget, ergo a helyedben addig nem tenném, amíg erre képes nem leszel. Addig meg nem szórnám ki a drága pénzt magánurolóusokra a helyedben, oda céltudatos döntéssel menj!

Azt döntsd el, TE mit akarsz? Metélt faśźt? Akkor menj el és metéltesd körbe magad! De ha meg akarod menteni a fitymád, és tudsz is olyan módszereket,amellyel képes is vagy ezt véghezvinni, és van hozzá kellő elszántságod is, akár ismersz is valakit, aki tudja hogy kell ezt csinálni s hajlandó is neked benne segédkezni, akkor ne menj el ma körülmetéltetni magadat, mert akkor utána meg azon fogsz siránkozni, hogy nem próbáltál meg mindent,mielőtt a körülmetéléshez folyamodtál!


De mondom,ránk ebben a kérdésben ne hallgass, mi nem tudjuk, mi a helyzet veled! Ez meg A TE TESTED, és A TE ÉLETED..ha meg elmész, akár nem mész el,az meg a TE DÖNTÉSED ésa TE FELELŐSSÉGED, amit vállalnod kell,ha tetszik az,ha nem!

2014. nov. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél????
2014. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!