Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz gombám van, hogyan...

Pénisz gombám van, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
2 napja fura dolgot éreztem a péniszemen, 16 éves vagyok, nem szexeltem még a barátnőmmel csak kézzel csinálta nekem, előtte semmi bajom nem volt, és aért ügyelek is a higéniára, de amint hozzámnyúlt, másnap már viszketett a péniszem és ki volt pirosodva, persze nem azt mondom hogy a kezéről jött valami:DD cska fogalmam sincs mi történt, itt egy oldal, ez tökéletesen leírja a panaszomat, szóval erről van szó ( [link] Na nem túl jó a viszonyom anyuval és apuval, szóval ha valakinek volt már hasonló gondja, az le írná hogy milyen lehetőségek voltak a kezelésére? szeretném egyedül kezelni. Viszont ha nem használ vagy rosszabbodik amjd a helyzet mindenképp szólni fogok anyunak.___. köszi!

2014. dec. 2. 05:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz... Ezen ne szégyelj semmit. Hidd el, hogy az cikibb, ha "leesik", már ha értesz. Minél tovább vársz, annál nehezebb lesz megszabadulni tőle. Szóval hajrá.
2014. dec. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzést akkor is elkaphatsz, ha még nem élsz szexuális életet. A Canesten krémet megpróbálhatod, de sokkal jobb lenne, ha beszélnél a szüleiddel és megmutatnád orvosnak! Nem lehet könnyű, de ess túl rajta!
2014. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak tényleg elég rossz a viszonyom velük._. és és kicsit fura is lenne , köszönöm a válaszokat, megnézem azt a kenőcsöt aztán ha nem múlik el inkább elmegyek vele dokihoz
2014. dec. 2. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!