Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit gondoltok, ez már kóros...

Mit gondoltok, ez már kóros hajhullás?

Figyelt kérdés

Még csak 14 éves vagyok, de hajmosásnál pl. 20 hajszál kerül a kezembe. Napközben nem annyira sok, de észrevehető.


Nagyon félek, hogy ez valami betegség jele. Ti mit gondoltok?



2014. dec. 2. 18:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui.: már egy ideje korpával küzködöm.
2014. dec. 2. 18:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Korpa akkor keletkezik ha megfázik a fej bőr.

Hordjál sapkát,ezért találták ki .

Ha a hajtűsző nem károsodik ,akkor nő helyette új hajszál .

Ez nem betegség .

2014. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Azt olvastam valahol, hogy naponta 100 hajszála hullik ki az embernek, de ezek pótlódnak. Ha a hajhagyma ép, akkor újra kinőnek a hajszálak. De ha a hajhagymák károsodottak, akkor ott már nem nő újra ki a haj. Ha ennyire bánt ez a dolog, amit nem csodálok, mert csak 14 vagy még, akkor azt mondom, menj el a bőrgyógyászatra, nézze meg szakorvos és akkor kapsz rá valamit. Lehet, hogy elküldenek vérvételre is, de ennyit megér. Nekem nagyon sok baj volt a manduláimmal egészen, míg ki nem vették. És egyszer elkezdett hullani a hajam, elküldtek vérvételre és olyan rossz volt az eredmény, hogy egyből rákérdeztek a bőrgyógyászok, hogy szokott-e fájni a torkom. Mondtam, igen. No, akkor keresse fel a gégészét, mondták, és egy hét múlva kinn voltak a manduláim! Fel a fejjel, járj a végére!
2014. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!