Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyérrel sétálni?

Aranyérrel sétálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos külső aranyerem lett. Most táppénzen vagyok csak úgy unom magam hogy lassan megőrülök a fekvésbe.

Szóval a kérdésem. El mehetek így sétálgatni, vagy feküdjek? Mert nemtudom rosszabb lenne e egy séta után.



2014. dec. 5. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt nekem is aranyerem, de dolgozni is jártam. Feküdni ilyennel?
2014. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dolgozni? Akkor gyanús hogy nem komolyabb aranyered volt. Én az első pár nap aludni nen tudtam.
2014. dec. 5. 10:32
 3/8 szamo77db ***** válasza:
Nyugodtan sétálj, levegőzz, ettől az aranyered állapota nem fog rosszabbodni megítélésem szerint. Arra figyelj, hogy ne ülj le egy padra vagy egyéb helyre, mert akkor megfázik és jobban fog fájni!
2014. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt nem írtam, hogy nem szenvedtem.

Férfi, vagy nő vagy? :))

2014. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Á, bocs, látom, férfi. :))

Fekvéssel sem lesz gyorsabban rendben, hidd el.

2014. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen ez igaz...Ha vekszek se lesz jobb. Már rég voltam táppénzen, de ez rettenetesen megkínzott.

Köszi a válaszokat!

2014. dec. 5. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:

persze hogy lehet sétálni.

A lakosság 40%-éka él aranyérrel együtt,ebbe gyerekek,kamaszok,felnőttek és terhes nők is beletartoznak.


Az aranyér nem valami halálos betegség,reparon kenőcsöt vesznek rá,bekenik amikor nagyon előjön és kész.

Sok nő így szokott szülni menni.

Rozsban gazdag táplálék és sok folyadék is csökkenteni tudja hogy az aranyér gyakran jöjjön elő.


Remélem nem az aranyér miatt fekszel meg vagy táppénzen?

Az elég fura lenne.

2014. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ha amiatt van otthon se probléma, mindenki máshogy éli meg. Nekem is nem rég volt először és nagyon agresszíven egy nap alatt teljesen előjött. Nem hogy dolgozni nem tudtam, de aznap megmozdulni is alig. Nem tudom, hogy mindenkinek ilyen-e de én speciel azt hittem,a halálomon vagyok. :D. Aztán persze másnapra jobb lett.
2015. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!