Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéléskor a féket is...

Körülmetéléskor a féket is eltávolították de mintha még ott lenne vagyis át van metszve de még ott van egy része vagy nem tudom, akinek volt ilyen műtétje valamit tudna mondani?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 00:23
 1/9 anonim válasza:
szia nekem volt! mire gondolsz pontosan?
2014. dec. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben teljesen eltávolítják,szinte sima marad a helye .Lehet hogy nálad nem volt ilyen tökéletes a műtét,és érzed az összeforradást .
2014. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát arra gondolok hogy a féken van egy nagy vágás de még ott van és ezt nem tudom hogy ez baj e, mert szerintem nincs teljesen eltávoítva
2014. dec. 23. 23:29
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nemtudom remélem ettől még semmi probléma nem lesz, lehet ebből probléma hogy ott a vágás de még a fék nincs teljesen eltávolítva? mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 23. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Mostanában műtöttek? Ha igen pihentesd ahogy a doki elmondta aztán majd ha meggyógyult és meg lesz a végeredmény akkor fogod érezni hogy kényelmesen tudod-e használnia.
2014. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2014. dec. 26. 01:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem minden orvos vágja át a féket a körülmetélés műtét során.

Van aki ezzel kezdi, van aki csak egy kis bemetszést végez és van aki egyátalán nem vágja, nagyon egyén függő.


A gyógyulás után fogod látni, hogy mi történt, illetve, hogy mennyi maradt. Ha zavar a fék, akkor azt utána is le lehet műtetni.

2014. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

akkor ezek szerint nekem csak egy kis bemetszést csináltak, de az nem lesz irritáló és érzékeny? vagy nem is fogom érezni hogy ott van?

2014. dec. 30. 00:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem lesz érzékeny. Ha mégis zavarna, akkor a teljes gyógyulás után még meg tudod csináltatni a korrekciót, ha akarod. Akinek eltávolították a fékét, annak a makk alsó részén is teljesen sima lesz a bőr- Persze csak a teljes gyógyulás után.
2015. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!