Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk! Hol borotváljátok?...

Fiuk! Hol borotváljátok? Lányok! Hol borotválja egy fiu?

Figyelt kérdés
14,5 éves vagyok és természetesen már elég szőrös.Korombeliek(kb.13-17)írjatok hogy hol szoktátok mivel.Lányok, mik az elvárások.kort és nemet is légyszi.

2015. jan. 4. 10:52
1 2
 1/15 anonim válasza:

Én hónaljamon borotválom, a farkamnál egy négyzetet hagyok felfelé, ott nőhet a fanszőröm.

21/f

2015. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
48%

Az arc az egyértelmű, ezenfelül hónalj és odalent + hasam. A hátam és a mellkasom szerencsére nem szőrös. :D Egyébként azokat is aprítanám. Kar, illetve láb szerintem tabu egy pasinak ilyen szempontból.

25F

2015. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
#2 vagyok, most vettem észre, az is érdekel, hogy mivel. Borotva. A hasamon már gondolkoztam gyantán is, de egyelőre még nem próbáltam.
2015. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

nekem férfi csak az arcát borotválja, de az se muszáj.

szeretem a szőrt, szerintem férfias. persze ha nem csimbókokban lóg, de ilyenre még nem volt példa.

N

2015. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem borotválom sehol lent ,csupán az arcomat, a fanszőrt meg ollóval vágom.
2015. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit nem korodbeli vagyok (36N), de sehol - kiveve arc- plíz es semmivel!

Legy divatdiktator, houd ujra divazba az igazi ferfit, ne ezeket a metroszexualis csupasz babapopsiboru izeket majmold...:-).


Egy ferfi legyen szoros es ezzel egyutt apolt (mosdjon, furdjon, hasznaljon nyugodtan dezodort, parfumot, arcszeszt netan tusfurdot es szappant is :-), persze az arcszorzettel lehet jatszatni egy kis borosta, neha szakall, bajusz vagy semmi sem.

Legalabb a labad kerlek es a mellkasod legyen szoros...na meg az a kis sav, ahogy a hasrol az agyekhoz futnak a szorok. Basszus ki az aki ezt kepes leborotvalni?? Finnyas szorutalo nok hogyan tudnak felszabadultan szexelni? (á dragam mi ez a szorszal itt behanyok...es menet kozben kiszalad borotvaert es fogat is mos? ;-)) Izlesek es pofonok tudom maradi vagyok szőrös pasik között nőttem föl es amikor először lattam borotvalt heret es tangabugyis ferfit rohogogorcsot kaptam. Na de ugye 36 evesen mar nem is kellene szexelnem, igaz? :-))

2015. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Ahol semmiképpen ne legyél szőrös a hátad (és a füled). Az arcod tartsd rendben (szakáll, bajusz is tud nagyon jól állni, ha rendben tartod, csupaszon is jó). Has: még nem láttam szőröset. Mellkas: ne legyen egy dzsungel, ha van egy pici, de szép, az nem zavar. "Odalenn", ha van barátnőd értékelni fogja, ha csupasz. Láb, kar szőrös maradjon.

N22

2015. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

a barátom csak az arcát borotválja, és szerintem így is van rendjén

de mindenkinek a magánügye.

ha lesz barátnőd, őt kérdezd meg, hogy van e elvárása stb

2015. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én odalent szoktam, és a hónaljamat, de ezt is csak nyáron mert beizzad, büdösödik, viszket stb. Télen amikor nincs olyan meleg nem nagyon szoktam.
2015. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a honaljam borotválom, a fanszőröm rövidre ollóval... 15f
2015. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!