Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mi lehet a problém...

Szerintetek mi lehet a probléma? Bővebbe lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves fiú vagyok. A ,,problémám,, a következő lenne: A péniszemen (merev állapotban), pontosan a makkom egész területén, és körbe a fitymám bizonyos felületein található bőr cserepes, bizonyos időnként hámlik és ez után kirepedezik amely néhol már annyi mély hogy vérezni is szokott, enyhén... Nos ez az ,,állapot,, már hónapok óta tart, fontos említenem, hogy otthoni kezelés alapján használtam(eleinte) 1-2 hétig Betadine kenőcsőt mely elfedte a tűneteket egy kis ideig majd a kezelés megszüntetésére nem sokkal ismét vissza tért az eredeti probléma, alkalmaztam 2-3 hétig Canestes Plus kenőcsőt is amely ugyan jobban elfedte a tüneteket de sajnálatos módon azok a kezelés megszűnése után vissza tértek nem sokkal. Hozzá tenném, hogy gombás fertőzésre gyanakodtam a tünetek alapján, de mivel nem tudtam ,,házilag orvosolni,, a problémám így orvoshoz (bőrgyógyász és nemibeteggondozóhoz) fordultam. Az orvos gombás fertőzést állapított meg, nátrium-kloridos/sóoldatos lemosó folyadékkal és egy általa javasolt gombaölő krémmel melynek 10 nap körül de legkésőbb 14 nap múlva rendeznie kell az ottani ,,természetes közegemet,,. Nos a kezelés szintén a számomra nem várt eredményt hozta (bízva a szakértő véleményében), hogy megszűnik a problémám, nem hogy nem szűnt meg hanem jelenleg is kellemetlen közérzetet jelent, gondolok itt viszketésre, égető érzésre, bőrpirosságra... Nem rég olvastam egy hasonló de nem azonos kérdésben, hogy esetleg lehet, hogy nem gombás hanem ekcémás vagy sömörös helyzet is szóba jöhet, említésre méltó még az is, hogy cukorbeteg vagyok ami szintén állhat a háttérben.Szexuális kapcsolatom már lassan 1 éve nincsen szóval megfertőzve vagy vissza fertőzve sem feltétlen lehetek nemi úton. Lassan kezdek kifogyni az ötletekből és ezért fordultam a mélyen tisztelt publikumhoz, hátha valaki tud személyes élményre/tapasztalatra adni tanácsot, hogy kezeljem/ előzzem meg, speciálisan kihez menjek? Segítségeteket és válaszaitokat előre is köszönöm!

2015. jan. 8. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez több minden lehet szerintem , képről lehetne megallapitani, hogy mi miatt jön le a bőr, amúgy sokat szoktál maszturbálni, attól is lehet....
2015. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Írj privátban
2015. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi mindent kipróbáltál,a Neogranormon-t se hagyd ki

A baba krém meg nem engedi hogy kiszáradjon ,cserepes ,repedezett legyen .

2015. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Ez elképzelhető de ettől függően se feltétlen kéne lenni-e.

Harmadik válaszoló: A babakrém szerinted hatásos lehet, esetleg saját tapasztalat alapján?

2015. jan. 8. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a 3.as vagyok,de a baba sem rossz,az is véd a bőr kiszáradása ellen. de amint tudsz szerezd be amiket a 3as irt
2015. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, és az, hogy lanolinos az esetleg probléma lehet vagy mindegy melyik, körömvirágos?
2015. jan. 8. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Vissza kellene menned a bőrgyógyászhoz vagy keress egy másikat! Lehet, hogy arra a krémre, amit kaptál, érzékeny vagy. Ha ilyen súlyos a helyzet, ne otthon próbáld megoldani!

A sömörös betegséget a makkon Lichen Sclerosus-nak hívják. Ha erre (is) gyanakodsz, keress rá!

2015. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!