Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehetett? Nagyon furcsa...

Ez mi lehetett? Nagyon furcsa dolog tortent velem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szoval nem vertem ki ket hete.Es ma nap kozbe olyan erzesem volt mintha ataztam volna,de nem tulajdonitottam neki nagy jelentoseget.Most este mikor levetkoztem spermafoltos volt az alsogatyam.Mikor hatrahuztam a bort,spermiumos volt a makkom alatt.Ez mitol lehetett? Nap kozbe nem elveztem el,es magomlesem se volt mert a pizsoman nem latszodott.Szerintetek?

2015. jan. 8. 21:40
 1/9 A kérdező kommentje:
A bor alatt volt spermiumos a makkomon.*
2015. jan. 8. 21:43
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Éjszaka szokott eltávozni általában egy nedves álom kíséretében, spontán magömlés formájában, ha nem vered rendesen magadnak.

Különben meg verjed ki rendszeresen, legalább naponta egyszer, különben feszült leszel, meg nem fogsz bírni koncentrálni a kötelességedre, például tanulásra.

Igazából napi kétszer javasolt kiverni: reggel, mielőtt elindulsz az iskolába (ajánlott a zuhany alatt), és délután, miután hazajössz az iskolából, mielőtt nekiállnál a házi feladatnak.

2015. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem csak álomban fordul ez elő.Ahogy megtelnek a raktárak,/mellékherék/ az agy máris inditja a kiürülést

Kell a hely a friss spermiumoknak .

2015. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Napkozbe is tavozhat spontan?!
2015. jan. 8. 22:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam...Koszi a valaszokat!:) johet meg.
2015. jan. 8. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben valószínűbb, hogy napközben szexuális izgalom hatására megindult a előváladékod termelése és azt a nedvességet érezted. Ha elélveztél volna, azt érezted volna.
2015. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


had fun time

2015. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez előváladék lehetett,egy kis izgalom hatására,nyugi
2015. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez abból következett, hogy régen nem verted ki!
2015. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!