Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor kiverem de még nem...

Amikor kiverem de még nem sperma jön hanem ilyen folyadékék ilyen színtelen az micsoda?

Figyelt kérdés
Néha lenyalom az gond?

2015. jan. 23. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 nem volt nyerő a válaszod .:-))
2015. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
a 8-asnak írom hogy az előző barátod gyulladásban, fertőzésben szenvedhetett, olyankor változik meg a sperma állaga áttetszővé.
2015. jan. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
van spermám pls.
2015. jan. 24. 09:39
 14/19 anonim ***** válasza:
Az előváladék. Fokozott izgalmi állapotban keletkezikk,síkos,nyálkás,megkönnyíti a behatolást.
2015. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

12-es, köszi szépen :/

éppen 12 éve szakítottunk, remélem, nálam nem okozhatott gondot.

2015. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
8-asnak: Biztosan nem, mert azt már napokkal utána észrevetted volna. :)
2015. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hát csak most van egy gondom, ami ki tudja, milyen eredetű, és valószínűsíthetően már elég régi eredetű lehet a kezdete. Mindenesetre ezt már nem fogom megtudni, honnan ered, de azért jó, hogy tudom, mi a szitu. akkoriban csak arra figyeltem, hogy legyen az illetőnek negatív aids tesztje, és tabit szedtem. szóval igazából elvileg elkaphattam nyugodtan valami mást.
2015. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

mondjuk arra emlékszem, hogy volt közben valami hereműtétje, lehet, hogy inkább az azzal való gond okozhatta. de pontosan nem tudom, miért műtötték.

bocs az offért egyébként mindenkitől.

2015. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
8-as, igen, a hereműtéttől is lehetett neki. Az biztos, hogy ondófolyadék jött neki, de sperma nem. A sperma a heréből jön, az ondó pedig a prosztatából. Szóval a rendellenes hereműködés előidézhet ilyet. Írhatsz privit ha akarsz, ugyanis az egészségügyben jártas vagyok. :)
2015. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!