Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fityma szűkület, vagy...

Ez fityma szűkület, vagy esetleg valamimás?

Figyelt kérdés
A hímtagomrol nem felizgult állapotban letudom huzni a bőrt,de ha merevedésem van nem tudomlehúzni,illetve fáj ha megprobálom lejjeb huzni...nemélek még nemi életet de önkielégitésnél nem zavar...de ez akkor fityma szűkület?
2010. febr. 8. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress fel urológust, a leírtak alapján nem egyértelmű hogy fitymaszűkületed van.
2010. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanilyen problémám van :S szerintem is érdemes lenne mindkettőnknek elmennie.. ha elmentél majd meg hogy mi volt :)
2010. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jólvan:Dvállalkozom elmegyek,aztánküldök privát email-t.:D
2010. febr. 8. 18:11
 4/10 A kérdező kommentje:
az első válaszolonak meg köszönöm:)
2010. febr. 8. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez kisebbfajta szukulet, az tuti, amit szerintem lehet kremmel, furdes utan turelmes tagitgatassagl orvosolni, vagy, ha nem, akkor egy bemetszes segithet, hogy kicsit lazabb legyen a bor.


Teljes korulmetelesre a dokik neha ra szoktak beszelni a klienseket, mert nekik az egyszerubb, de en nem ajanlom, mert nekem megcsinaltak es nagyon nem orulok neki, kerges, foltos makk lett az eredmenye, feszul, stb, a fitymanak ott a helye, csak mozgatni kell tudni, mert kulonben problemat okozhat majd szexnel

2010. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösz,ez meg nyugató:)
2010. febr. 8. 19:05
 7/10 A kérdező kommentje:
és azt nem tudja valaki esetleg hogy ez a szexben gátolhat?
2010. febr. 9. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Basszus.... megfogja a csaj a farkad... mi mast akarna csinalni, mint lehuzza a bort, hogy aztan felhuzza megint.... ujra es ujra.... elso mozdulatnal megakad majd es te felnyugsz, hogy "jaj, azt ne, nekem azt nem lehet"


Ez eleg akadalyozo tenyezonek tunik?


Ez pont olyan, mint nekem, en pl korulmetelt vagyok es elegge feszul, szoval, ugye nincs bor, amit lehetne huzogatni, igy ilyesmirol szo se lehet... ezert kell a mozdithato fityma. Mindketto fontos, fityma is legyen es mozdithato is...

2010. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Irány az urológus. Nekem ugyan ez volt a bajom és nálam teljes körülmetélést csináltak. Te mindenképpen csak bemetszést kérjél. Igaza van az előző hozzászólónak, kell az a fityma. Ha nem így akarják, inkább keress másik urológust.
2010. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen bajom csak nekem a fitymafékem volt rövid és elvágták aztán össze varták máshogy és azóta semmi gond!Urológus mindenképp.
2010. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!