Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 14 éves vagyok és már kb 6...

Ha 14 éves vagyok és már kb 6 éve fitymaszükületem van az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
ja és ha nem nem operálom meg magam akkor nem is fog megnölni ??
2010. febr. 8. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz, sőt nagyon sok fiatal fiúnak, már kicsi korában is van fitymaszűkülete, csak a szülők megmüttették. De ha ilyen problémád van menjél el urológushoz, mint hogy később problémád legyen vele, amikor már kialakítottál egy párkapcsolatot. De azért remélem nem te fogod megoperálni magadat,mint ahogy lent leírtad. Ne félj, inkább most mint később. Sok sikert!
2010. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
az elsőnek igaza van! ezzel elkéne menned dokihoz mert késöbb igencsak lehetnek problémáid...:S
2010. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
nekem is volt amikor kicsi voltam. egyszer csak meguntam es felszakitottam magamnak. Az ugy magaban nem fajt, hanem amikor felhuztam. Kamillat teaval kellett apolni.
2010. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
uuu de jo én már roszul voltam hogy jaj ezt má le kell vágni,de most megnyugottam akkor már csak arra kell rávegyem magam hogy elmondjam a szüleimnek,és ki kell birjam a mütétet.
2010. febr. 8. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Csak arra vigyazz, hogy MILYEN mutetrol is lesz szo.


Nekem a szuleimet, amikor kicsi voltam, rabirtak az orvosok - mivel nekik ez igy egyszerubb - hogy teljes korulmetelest kell csinalni.

De ha mindent levagnak, az nem jo, a makk nem jo, ha fedetlen lesz, nekem pl egeszen durvan kiszaradt a makk, foltos is, kerges a tapintasa, nagyon gaz...

Ha van egy kis szukulet, akkor furdes utan lehet tagitgatni, finoman, hogy ne repedjen, erre van kenocs is, ami segiti ezt, azt kapsz szulok nelkul is az orvostol, ha kersz.

Ha vagni kell, akkor egy bemetszes altalaban megoldja a problemat, ha nem, akkor kellhet plasztikazni (z-plaszika pl) vagy, ha minden kotel szakad, akkor egy reszleges meteles, ennel tobb egeszen biztos, hogy nem kellhet.


Ha levagjak az egeszet (teljes circumcisio) akkor utana mar nincs mese, nem no vissza, nem lehet segiteni rajta, csak hosszu evekig, legalabb 2-3 evig nyujtani es az se lesz olyan (en magam most ezzel szenvedek)


Ha mentek a dokihoz, mert vagni kell, akkor mindenkeppen mondd meg, hogy minel tobbet szeretnel megtartani a fitymabol!

2010. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlen műtét.Nekem is volt szűkület de fitymatornával teljesen helyrejött.
2010. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Gyorsan menj dokihoz,a háziorvossal is tudsz róla beszélni,ha időben elmész akkor lehet elég lesz a kenőcs,ha vársz vele rosszabb lehet,akár körülmetélés is,az se fáj,de sok csajnak nem jön be,meg nagyon el lehet esztétikailag is rontani.Szóval irány a doki,ez nem ciki!Írj ha elmentél dokihoz és meg volt a kezelés,mert sok hasonló cipőben lévő fiúnak segítenél vele és megnyugtatnád őket.
2010. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!