Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tömegnövelő porok fogyasztása...

Tömegnövelő porok fogyasztása hatással van a péniszre akármilyen formában? (akár méretbeli változások vagy impotencia veszélye stb. )

Figyelt kérdés

Tudom sokan kérdezték de kur***a megoszló a vélemény és nagyon sok orvostól halottam, hogy nem kéne ilyeneket fogyasztanom (mikor kérdezték használok-e valami tömegkiegészítőt akkor mondtam a tömegnövelőt) mert lehet, hogy rövidtávon nem okoz semmit de pl. 10 év múlva simán sérülhetnek a spermáim és lehet impotenciám.

Szóval normális válaszokat szeretnék olyanoktól akik tényleg otthon vannak ebben a témában.

Előre is köszönöm :)



#tömegnövelő #hátulütők
2015. jan. 29. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő, és egyéb BOLTBAN kapható készítmények mind legálisak, illetve nincs benne semmi "csodaszer".

Ezek mind táplálékok, arra szolgálnak, hogy több építőanyagot tudj a szervezetetbe bevinni.

Semmilyen károsító hatása nincs, csak a gyökerek mondogatják akik nem értenek hozzá. EU-n belül komoly egészségügyi elvárások vannak, nem lehet minden sz.rt forgalmazni.

2015. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Alapvetően egy fehérje meg ilyen-olyan ásványi anyagokat tartalmazó por nem káros. Azonban ezeket a szereket nem ellenőrzik megfelelően, ezért gyakori, hogy ezt-azt beletesznek, hogy jobb legyen a hatásuk (jellemzően anabolikus szteroidokat).

Ezért nem ajánlják az orvosok.


[link]


"Az eddigi tapasztalatok alapján három kiemelt termékcsoport azonosítható: a

potencianövelésre javasolt termékek, melyekben a fent említett vegyületek fordulhatnak elı, a

testtömeg-csökkentésre javasolt termékek, melyekben többek között a már gyógyszerként is

betiltott szibutramin, és fenolftalein, a fenfluramin és a szinefrin lehet jelen; és a sportolóknak 2/2

szánt készítmények, melyek többek között anabolikus szteroidokat, ill. származékaikat, valamint

efedrint és rokon vegyületeit tartalmazhatják. A felsorolt vegyületek csaknem mindegyike

gyógyszer-hatóanyag, így étrend-kiegészítőkben történő felhasználásuk semmilyen körülmények

között nem megengedhető, fogyasztásuk nem biztonságos, esetenként súlyos egészségkárosodást

okozhat. "

2015. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. te ezt honnan szoptad?:) Mesélj már nekem, hogyha én itthon elkezdek őröltpaprikát gyártani, és bekopogok a tescohoz, hogy van paprikám, hány papírt fognak tőlem elkérni? Ez nem így működik, hogy egy 3ezres tömegnövelőbe, 4-5 ezres gyógyszereket pakolnak, illetve, nem lehetne forgalomba hozni....
2015. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen, relatíve kisebb lesz a himbilimbi.
2015. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán ha a linket is megnéznéd, amit adtam.
2015. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A szteroidokat most hagyjuk :) Az egyértelmű hogy fos.

Valami igazság kell hogy legyen abban amit a 2. válaszoló írt mert nem véletlenül mondja minden orvos hogy káros a szervezetre és a spermiumok egészségére. Csak nem tudok teljesen hinni abban sem hogy károsak mert a legtöbben azt mondják semmi káros hatása nincs.

2015. jan. 29. 23:04
 8/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az anabolikus szteroidok par grammja 10000 ft

Egy 3 kiló tömegnövelő is 10000 Ft


Ilyen mennyisegbe nagyon nagy adag cuccot kene belenyomni.


3 kilo porba többszazernyi forintnyi szteroidot belerakni majd ezt 10000-ert arulni szerinted megerne valakinek? NEM.


Az orvosokat meg tisztelem de ők NEM taplalkozastudomanyi szakertok es a törzsanyag amit tanulnak már nagyon régi. Kerdezz meg egy profi sportovost vagy egy dietetikust,egyik se fogja azt mondani hogy káros mert nem az.

2015. jan. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!